PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 232
oceny
8,1 10 1 6232
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

Niedawno skonczylem ogladac SoA, warto zaczac The Shield? Dorownuje on SoA?

Fabula tego serialu jest ciagla(1 glowny watek) to jak w soa czy raczej jest tak ze kazdy odcinek o czyms innym(tak jak jakies CSI itp)

Darryl_2

Oczywiście że WARTO !!! Fabuła jest ciągła i zajebista, no i pełno aktorów którzy grali w SoA gra też w The Shield. Mógłbym smiało wymienić 10 od ręki.

Darryl_2

Mogę Ci szczerze polecić The Shield. Ja akurat najpierw obejrzalam The Shield a potem wziełam się za SoA.
Na początku trzeba się wkręcic tak jak w każdy serial ale nie będziesz zawiedziony :)
Popieram wypowiedź poprzednika.

ocenił(a) serial na 8
71emma

Mimo, że obejrzałam już multum seriali ten zaczęłam oglądać właśnie po Sonsach (oczywiście żal po zakończeniu i po raz enty pytanie czy jeszcze coś mnie wciągnie) i przyznam, że od pierwszego odcinka wciągnęłam się. Sugerowałam się właśnie Sutterem... Miło jest widzieć "znajomych" z Sonsów. Może na razie nie mam ciarek i poczucia, że to będzie najlepszy z najlepszych, nie towarzyszy mi uczucie jak przy Lostach, Killing i paru innych ale jest coraz lepiej. Zdecydowanie warto zwłaszcza po SONSACH, pomaga ukoić ten smutek. Przyznam, że po Sonsach próbowałam The Wire, Cienie Calendy, Extant, Masters of Sex, Skandal i dopiero ten mnie zatrzymał na dłużej i znowu zarywam wieczory... Ten ma charyzmatyczne postaci, jedyne w swoim rodzaju, właśnie jaki inne seriale które uwielbiam.

ocenił(a) serial na 7
Darryl_2

No ale jak jest z tą fabułą ?? to procedural z głownym wątkiem w tle czy też normalna historia typu Sons, Breaking Bad

ocenił(a) serial na 10
mordarg

Na początku (dosłownie przez moment) procedural z wątkiem przewodnim. Później - nie da się oderwać wzroku, uwierz :) Mistrzostwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones