PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 232
oceny
8,1 10 1 6232
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

W 5 dni obejrzałem 3 sezony, ku.rwa.
Dobra.. już muszę iść spać... ehh ok, jeszcze jeden odcinek.. godzine później no dobra
jeszcze jeden, jeszcze jeden.

Wszystkie sezony na thepiratebay.org

http://thepiratebay.org/torrent/6088753/The_Shield_Season_1__2__3__4__5__6__amp_
_
7_Deluxe_DVD_Box_Set_HDTV__

potem ściągnijcie program do napisów napiprojekt i pobierajcie!

Storn_

Od 5 sezonu w góre miażdży, w końcu ktoś nowy ogladający, ja kumpla namówić nie mogę, obejrzał jeden sezon i pierdzieli że nie ma narazie klimatu na serial policyjny.

ocenił(a) serial na 9
Mateo_SF

ŻE NIBY THE SHIELD NIE MA KLIMATU?!

adamale

Jemu chodziło że on nie ma klimatu na serial policyjny.

ocenił(a) serial na 9
Mateo_SF

To jestem ciekaw jaki serial wg niego ma taki klimat? CSI pewnie? :D

ocenił(a) serial na 9
adamale

oglądnąłem właśnie ostatni odcinek ostatniego sezonu.. i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to coś zaje.bistego... ale Vic to sku.rwysyn, od początku go nie lubiłem , a mimo to mu kibicowałem... Wyms mnie wkur.wiała nieźle razem z dutchem... Danny tak samo. Shane od początku był przeze mnie spisany na straty, jemu zyczyłem jak najgorzej... Rooney to też skur*wiel....

Jedynymi postaciami które lubiłem w tym serialu to Lem i ten chwilowy członek ekipy (murzyn.. ale nie ten katolik.. jego pseudo zasady mnie denerwowały).

Daje 9/10 ..ponieważ mimo że, wciągający, klimatyczny, miejscami zabawny, zaskakujący i często świetnie dramatyczny... to z każdym sezonem miałem nadzieje na jakieś większe zmiany... a mimo to cały czas był te same gó*wno w wykonaniu grupy uderzeniowej.. pakowali sie caly czas w nowe i wyplątywali... no niby zmienili sie kapitanowie.. i jakies gliny, ale moim zdaniem to bylo troche za mało.

Storn_

A kto to Rooney?? Może Ronny?? Musisz mi wytłumaczyć czemu Ci dwaj to skur...wiele i czemu spisałeś na straty Shane'a.

SPOJLER
Ja po tym jak zabił Lema też życzyłem jak najgorzej ale na samym końcu jak próbował uciec i nie wytrzymał zabijając swoich bliskich i siebie zrobiło mi się go troche żal. Wiadomo do Lema nie mam nic bo wiedział kiedy odmówić ale za bardzo kochał swoich przyjaciół żeby się odłączyć i jak to gdzieś na forum przeczytałem że w prezencie za swoja lojalność dostał granat na kolana od Shane'a, Vic w którymś momencie mógł przestać pakować się w gówno, Ronny mógł spier...dalać póki miał okazje ale chciał więcej i więcej jak Vic. A ten murzyn o którego Ci chodzi to Tavon(Bryan J.White) był spoko ale Shane go nie zaakceptował, w pewnym momecnie to nawet chciałem zeby Tavon wygryzł Shane'a

Mateo_SF

serial dobry ale najwieksza zagatka serialu nie rozwiązana-dlaczego serial SHELD w polskiej wersji nazywa się świat gliniarzy ?

ocenił(a) serial na 10
gulewiczbaka

dobre pytanie.. i niestety wg mnie głównie dlatego w Polsce ten serial nie jest znany.. Świat Gliniarzy - no bez jaj w ogóle nie zachęca do oglądania, już raczej zniechęca

Mateo_SF

Ronnie chciał uciekać, ale Vic go przekonał, że załatwi im nietykalność dzięki współpracy z "Imigracyjnym"... :(

Mateo_SF

To ja podpowiem bedzie prościej i szybciej (po roku ;)) - nie ma nastroju żeby oglądać serial policyjny.

ocenił(a) serial na 8
Storn_

The Wire i tak nic nie przebije, ale serial fajny.

ocenił(a) serial na 9
androgenius

Jak ktoś cierpi na bezsenność to " The Wire" faktycznie świetny.

ocenił(a) serial na 9
Storn_

mam właśnie to samo :))) , jeszcze jeden, jeszcze chwilkę

Storn_

Genialny, zgadzam się, serialicho wciaga ogromnie, dzieki za link bo na sieci nie ma wrzutki na hosting;p
A jestem dopiero po kilku pierwszych odc, serialicho genialne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones