PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 232
oceny
8,1 10 1 6232
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

ale może następne tak, choć muszę przyznać, że nie jest zły. Główny bohater jest jak Święty (póki co) i nic go nie jest w stanie powalić - to błąd ale poczekam... Muszę przyznać, że zacząłem drugi sezon tylko po to, że wiem, że jest sezonów siedem, serial ma bardzo dobre notowania, więc może wreszcie coś się ruszy... Sama strzelanina i płytkie wątki skorumpowanych policjantów to dla mnie zbyt mało, żeby piać z zachwytu. Może to wszystko odszczekam po drugim sezonie, zobaczymy. Oceny nie daję, bo gdybym musiał, to dałbym nie więcej niż 6 a może się mylę. Jeśli 2 sezon będzie taki jak 1, bez żadnego zwrotu akcji, dam sobie spokój, bo oglądałem seriale, które po 1 sezonie wciągały jak magnes (np. genialny Sons of anarchy), ten mnie nie wciągnął.

piotr100

No i jak?? Obejrzałeś moze całość?? Jestem ciekawy Twojej opini.

piotr100

Serialu jeszcze nie oglądałem więc się nie wypowiem, ale odnośnie SoA to mogę jedynie powiedzieć, że to jest dopiero płytki serial. Mnie już sam trailer wciągnął jak magnes, ale gdzieś po 7 odcinkach totalnie skapitulowałem. Główny wątek walki o władzę i ideały zamiera już po pierwszym odcinku, strzelaniny są jak z Drużyny A, a wytatuowani harleyowcy nawet porządnie przekląć nie potrafią.

piotr100

Takie same odczucia miałem,może dam mu jeszcze szansę w drugim sezonie...

piotr100

A ja mam wrażenie że uprzedziłeś się do tego serialu. Główny bohater chodzi jak święty? Bo... jest policjantem? A każdy uliczny gangster wie że zadzieranie z glinami szkodzi interesom. Poza tym Vic jest twardzielem, to widać. Według Ciebie powinien zginąć w pierwszym sezonie czy jak?

ocenił(a) serial na 7
piotr100

O tak kolega zemstafreda dobrze określił i porównał SoA do The Shield. The Shield ma przynajmniej ciekawie napisany scenariusz i z sezonu na sezon jest coraz lepszy. Ja SoA wytrzymałem do 3 odc 3sezonu więc daje sobie prawo żeby ten serial ocenić. Chyba go ogladałem trochę z nudów a troche mając nadzieje że się poprawi. Dalej nie dałem rady. Drużyna A w nowym wydaniu. A szkoda bo temat bardzo ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones