PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 229
ocen
8,1 10 1 6229
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

the wire >>> the shield

ocenił(a) serial na 9

the wire jest lepszym serialem od the shield kto tka uważa niech się wpisze

ocenił(a) serial na 9
pieecc

the shield jest serialem lepszym. W the wire często było nudno, mało się działo, mało ciekawy serial i mało wciągający, za to the shield jest to serial wciągający, dużo akcji, zawsze się coś dzieje. The shield >>>> the wire i tyle

mucka77777

M jak Miłość>>Moda na sukces

Mateo_SF

o fu...ck, sorry nie ta strona...:/

mucka77777

"the shield jest serialem lepszym. W the wire często było nudno, mało się działo, mało ciekawy serial i mało wciągający".
chyba nie wiesz co piszesz , the wire to najlepszy i najbardziej wciagajacy serial swiata.realizm tego serialu jest wrecz niewiarygodny. tam nie jest tak jak w the shield ze sprawy rozwiazywane sa w jeden odcinek. the wire jedno sledztwo zajmuje caly sezon. moze sie Tobie wydawac nudny poniewaz takie sa sledztwa, które polegaja na obserwacji i wyczekiwaniu. ile obejrzałes odcinków the wire ? 3 czy moze onejrzałes caly serial.

ocenił(a) serial na 9
Vito

obejrzałem cały serial, wszystkie 5 sezonów i dla mnie nie jest to najlepszy serial wszech czasów, wg mnie dużo seriali jest lepszych, rzeczywiście jest to serial bardzo realistyczny, ale bardzo często było po prostu nudno. I w The shield nie są sprawy rozwiązywane w jeden odcinek, bywało że jakiś watek ciągnął się przez wiele odcinków.

pieecc

Jak dla mnie to właśnie The Shield jest takim mocniejszym i szybszym The Wire.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones