PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021340}

Świat oczami Cunk

Cunk on Earth
7,5 5 070
ocen
7,5 10 1 5070
7,4 7
ocen krytyków
Świat oczami Cunk
powrót do forum serialu Świat oczami Cunk

Ten typ głupich pytań lepiej się sprawdzał w wykonaniu głupka z Kazachstanu

mercx

Jej styl nie jest przypadkowy. Wyśmiewa głupotę typowego Brytyjczyka mającego dostęp do wszystkich informacji a mimo to nie mogącego z tego nic zrozumieć. W przypadku Kazachstanu to po prostu śmianie się z zacofania głównie technologicznego...

ocenił(a) serial na 4
Milionowski

Nie zgadzam się. Borat nie był zacofany tylko technologicznie.

mercx

Przeczysz sam sobie. Twierdząc, że "Borat nie był zacofany tylko technologicznie" tak naprawdę zgadzasz się z moimi słowami, że zacofanie jest głównie technologiczne. Chyba już wiem dlaczego cię to nie bawi ;)

ocenił(a) serial na 4
Milionowski

Jedyna osoba która sama sobie przeczy jesteś ty. Do tego uparłeś się jak osioł do swojej tezy i nie ma sensu podejmować z tobą dyskusji. Mimo to spróbuje - i powtórzę to co wcześniej - Wyraźnie napisałam że BORAT BYŁ ZACOFANY POD KAZYM WZGLĘDEM A NIE TYLKO TECHNOLOGICZNIE - jak ty twierdzisz.- i to całkowite zacofanie cywilizacyjne było podstawą tego typu humoru. I gowno mnie obchodzi jacy są typowi Brytyjczycy, ten typ głupkowatych pytań lepiej się sprawdzał w wykonaniu głupka z Kazachstanu który windę pomylił ze swoim pokojem hotelowym. Pani Filomena jakby się nie starała nigdy na poważnie nie odda takiego poziomu głupoty/zacofania. I tyle w temacie. Koniec dyskusji.

mercx

Przecież wcześniej nie napisałeś to co teraz "powtórzyłeś" xD a to, że cię nie interesuje ten styl to już twoje żale, wynikające prawdopodobnie z tego, że nie jesteś w stanie zrozumieć tego humoru, tyle w temacie ;)

ocenił(a) serial na 5
Milionowski

Dokładnie. Jest wiele filmików jak to Brytyjczycy nie są w stanie ogarnąć podstawowych kwestii i nawet nie wiedzą co to jest UK, Anglia, Szkocja itd. Borat wyśmiewał swoich rozmówców i społeczeństwo amerykańskie, nie Kazachów. Cunk wyśmiewa Brytyjczyków, których sama reprezentuje.

ocenił(a) serial na 3
Milionowski

problem w tym ze to nie jest smieszne...

ocenił(a) serial na 7
ThePawcios

Jest ;)

ocenił(a) serial na 3
Ashganka

Oj, chyba dla tych, którzy wiedzą jaka jest idea, ale Brytole raczej się nie połapią

Ashganka

Mnie na dwa odcinki lekko rozśmieszyły może dwa żarty . O Polanskim i ten z Koranem. A reszta żenująco nieśmieszna. Totalnie bez polotu. Humor abstrakcyjny i nonsensowny naprawdę może stać na dużo wyższym poziomie niż tutaj.

alicjadsd

A fragment, że liczby powyżej 700 się powtarzają, tylko mają inne nazwy?

Chantica

No jakoś mnie akurat nie śmieszy

ocenił(a) serial na 9
alicjadsd

Zatrzymałeś się na etapie "ludzkość przeciwko krowom 2D", musisz się trochę rozwinąć i odkryć nowe wymiary.

ocenił(a) serial na 9
alicjadsd

Podaj przykład.

ThePawcios

No wiesz, jednego śmieszy jak się facet o grabie potyka, innego Jackass, a jeszcze inny potrzebuje Monthy Pythona do śmiechu lub Guya Ritchego. Kwestia Twojej kultury ;)

ocenił(a) serial na 9
Milionowski

Piesi malarze jaskiniowi malowali to, co mieli pod ręką, na przykład własną rękę. Autor tematu także pisze to, co mu bliskie, ot cała filozofia :)

Milionowski

No jak śmieszy skoro nie śmieszy ;) :)

ocenił(a) serial na 9
mercx

Po prostu jesteś zrobiony z innego rodzaju mięsa, przyznaj to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones