PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 992
oceny
6,6 10 1 167992
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

A polska wersja -remake

ocenił(a) serial na 10

A czy chcielibyście aby zrobili polski remake, ale nie w stylu "Świat wg Kiepskich" bo to wogóle nie przypomina Bundych. Jakich aktorów byście chcieli?? Można napisać wiele maili do jakiejś stacji aby się tym zajęła np. do tvn, ona lubi takie przedsięwzięcia.

ocenił(a) serial na 10
Elanator

w sumie czemu nie. nasmiewali by sie z politykow i pilkarzy, to byl by dobry pomysl

ocenił(a) serial na 10
rurkins1993

a aktorzy?? kogo byście chcieli?? nie mogę sobie wyobrazić innych aktorów...

Elanator

To powinni być raczej mało znani aktorzy, którzy nie byliby kojarzeni z innymi rolami. No i też rozpoczęcie z bardzo młodym polskim Budem byłoby ryzykowne, bo nie wiadomo by było, czy po wielu latach będzie niski, jak prawdziwy Bud, a w przypadku tej postaci wygląd jest dość istotny.

W roli Peg widziałbym Magdę Margulewicz. Do roli Ala nie mam za bardzo pomysłu. To musiałby być ktoś naprawdę zdolny i zabawny. Ktoś z dobrą mimiką itp. Ale też ktoś na pierwszy rzut oka wyglądający bardzo zwyczajnie, niezbyt charakterystyczny. W sumie, można by zaangażować Roberta Górskiego z KMN, przynajmniej łysieje. :)
Na Jeffersona nadawałby się Paweł Deląg. A dobrym Stevem byłby chyba Cezary Morawski. Co do Marcy - grunt, żeby była płaska.

Ale wg mnie nie ma potrzeby robienia remaku, nie miałby szans zbliżyć się do oryginału.

Morgan_Mortimer_Graff

Koledzy, są ludzie niezastąpieni i z pewnością do takich należą aktorzy grający w sitcomie "Świat według Bundych". Bez nich nie będzie już tego klimatu. No, ale dobra. Wymyśliłem obsadę tak dla jaj:

Al: Robert Górski
Peggy: Katarzyna Figura z rudą perułką
Bud: Rafał Zbieć
Kelly: (nie mam zielonego pojęcia)
Steve: Radosław Pazura
Jefferson: Przemysław Sadowski
Marcy: Iza Dąbrowska

Pomóżcie dobrać kluseczkę, bo w tej chwili nikt mi nie przychodzi do głowy :)

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Rafał Zbieć?? Coś mi on nie pasuje, a Kelly to np. ta Małgosia ( czy jakoś tak) z niani,

Elanator

Nie, ona nie pasuje mi do roli Kelly. Nie ma tego czegoś. Trzeba jeszcze pogłówkować.

No to ty zaproponuj kogoś do roli Budricka :)

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Robert Górski jako Al....naprawdę chciałbym to zobaczyć:-), a może Janusz Rewiński...

ocenił(a) serial na 10
peesem

Robert Górski on super by się do tej roli nadawał, ma nawet odpowiednią fryzurkę,

Morgan_Mortimer_Graff

Fakt Magda Margulewicz pasi grała w Pm Stefani i świetnie wypadła nawet podobna do Applegatte .

Elanator

Kelly mogłaby grać Sylwusia ta która występowała w Rozmowy w toku:D sama napisała że chce być aktorką a potem na w swoim profilu na fotka że jest dobrą aktorką bo tyle osób nabrało się a ona tylko udawała taką głupią pamiętam że coś takiego pisała

Ana_Mert

Można spróbować, ale wątpię, aby coś z tego wyszło. Nie będzie tego niepowtarzalnego klimatu i nie mamy takich dobrych aktorów, którzy zagraliby równie dobrze, jak starzy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Elanator

Pomysł jak najbardziej dobry,ale obawiam się że nie na Polskie warunki.Nie sądzę żeby u nas umiano poruszać tak kontrowersyjne kwestie jak w oryginale (naśmiewanie się z otyłych,z kobiet,z niskopłatnej pracy głowy rodziny etc. ) .Polskie seriale komediowe w dalszym ciągu są zbyt ,,grzeczne" .Druga sprawa że wiele już u nas robiono remake'ów zagranicznych seriali i niestety zawsze z gorszym skutkiem :(

Elanator

No przecież Kiepscy to taka kalka Bundych, tylko w naszym wydaniu można się jeszcze było pośmiać. Podejrzewam, że jestem jednym z niewielu, któremu Świat według Bundych się nie podobał, a wręcz mnie denerwował. W ogóle zresztą jak dla mnie to każdy amerykański serial komediowy to nieśmieszne i debilne gówno.

Elanator

Ala Bundy mógł by zagrać Grzegorz Wons wizualnie nawet podobny do O Neila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones