PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
1987 - 1997
6,6 169 tys. ocen
6,6 10 1 168602
7,3 20 krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych
ocenił(a) serial na 10
seanjohn1

tez jestem ciekaw , wymeiniona jest w obsadzie ,ja obejrzalem 8 serii i nie widzialem jej do tej pory albo nie kojarze

ocenił(a) serial na 10
seanjohn1

Renée Zellweger zagrała Mindy w odcinku 5x25 "Top of the Heap" z 1991 roku. W tym samym odcinku zagrał też gościnnie Matt LeBlanc (jako Vinnie Verducci)

Deathfan

chyba nie bardzo...występowała tam gościnnie Joey Lauren Adams, a nie wspomniana pani..

http://www.imdb.com/title/tt0642421/fullcredits#cast

ocenił(a) serial na 10
Libacjusz

Wiem co piszę, bo mam wszystkie odcinki Bundych i ten także oglądałem. http://www.tv.com/married-...-with-children/top-of-the-heap/episode/28885/summar y.html?tag=ep_list;ep_title;19
Jak znajdę czas to mogę wkleić screena z Renée Zellweger z tego właśnie odcinka.

ocenił(a) serial na 10
Libacjusz

A ta Panio której Ty wspomniałeś też oczywiście grała w tym odcinku.

Deathfan

Istotnie w niektórych źrodlach pojawia się nazwisko pani Zellweger w obsadzie, aczkolwiek zastanawiające, iż nie ma o tym wzmianki na IMDB...

Gdyby Ci się chciało to byłbym wdzięczny za screena, gdyż oglądałem ostatnio ów odcinek i mimo wszystko nie dopatrzyłem się R.Z.

użytkownik usunięty
Libacjusz

przesdtudiowalem caly odcinek dokladnie przed chwila i nie ma w nim Rene Zellweger, nie ma takiej postaci jak Mindy, tylko Mona-malolata co ma ochote na Vinniego, takze na banko nie ma w tym odcinku Rene

ocenił(a) serial na 10

"Nie ma takiej postaci jak Mindy". Faktycznie w tymże odcinku nie padło ani raz takie imię, ale może tak sobie wymyślili scenarzyści i stąd się wzięło na wielu stronach. W każdym razie ta małolata o której wspomniałeś to jest właśnie Renée Zellweger. Nie widzisz podobieństwa??? Ja je zauważyłem od razu. Miała wtedy 22 lata i była słodziutka :)

ocenił(a) serial na 10
Deathfan

Dobra już wyjaśniam, mieliście rację, ale każdy mógł się pomylić :) Renée Zellweger nigdy nie zagrała w Bundych, ale jest na niektórych stronach wymieniona chyba dlatego, że jest bardzo podobna do Joey Lauren Adams. Tu macie wszystko wyjaśnione http://blog.albundy.net/index.php?paged=5 Na końcu jest napisane, źe mit Renée Zellweger nadal żyje, ale tak naprawdę to raczej nie zagrała w Bundych.