PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 994
oceny
6,6 10 1 167994
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

Mężowie Marcy

ocenił(a) serial na 10

Witam, ostatnio na Wikipedii przeczytałem, iż Steve był czwartym a Jefferson piątym mężem Marcy. Pierwszych trzech nie było w serialu pokazanych, ale czy było w ogóle to kiedyś wspomniane???? Oglądałem juz kilkukrotnie wszystkie odcinki Bundych i nie przypominam sobie, żeby mówiono o trzech poprzednich mężach Marcy. Czy naprawdę były takie informacje w serialu? W którym odcinku ewentualnie było to wspomniane? Czy to tylko wymysł Wikipedii?

ygnacy

Witaj. Jest powiedziane w pilocie, niemal na końcu, że wszyscy trzej poprzedni mężowie Marcy popełnili samobójstwa.

ocenił(a) serial na 9
Adrtech

A czy tu nie chodzi o trzech mężów jej matki?

ocenił(a) serial na 10
anda2345

Dokładnie tak. Jest to wspomniane w jednym z pierwszych odcinków pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Adrtech

A czy tu nie chodzi o trzech mężów jej matki?

ocenił(a) serial na 8
ygnacy

Wikipedia się myli.
Marcy miała dwóch mężów Steve i Jeffersona.
Trzech mężów, którzy popełnili samobójstwa miała matka Marcy.
Jest o tym mowa w pierwszym odcinku.

użytkownik usunięty
mariuszkow

Wlasnie sie zastanawiam, bo pamietam, ze w odcinku w ktorym dostala orgazmu podczas przemowienia o fatalnej kondycji banku krzyczala imie Jefferson, Steve'a i jeszcze jakiegos kolesia, wiec mozliwe, ze miala trzech mezow, chociaz Bundywiki nic o tym nie mowi ;).

ocenił(a) serial na 10

Trzeba przyznać, że Marcy wybrała sobie niezłych gości, na mężów. Z dwójki złego, Steve koniec końców, ją porzucił, ale przynajmniej jej nie zdradzał.

ygnacy

Wiem ale to bylo jako ironia jak cos w filmie ... W większości serialu mowili ze jej nikt nigdy nie chcial..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones