PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 922
oceny
6,6 10 1 167922
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

Już zaczynałem tesknić za Alem już od ponad roku go nie było. I od października znowu zawita w naszych telewizorach

dominik1989

Nie wiem jakoś dzisiaj już tak nie bawi jak kiedyś albo kiepskie tłumaczenie albo zmienił mi się humor .

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

No są niedociągnięcia, ale to zawsze tak było lektor nieraz za szybko czyta raz za wolno.

dominik1989

Ciekawe jakby się oglądało z napisami ? Nie było by chyba już to samo.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Nie wiem tylko unas jest lektor. W wiekszości krajach jest albo dubbing albo z napisami. Ale lektor tańszy heh.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Mnie nadal bawi ten serial :)

dominik1989

Zdaje mi się że odcinki na Super Polsat są skrócone niż na Polsacie wydawały mi się dłuższe.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Wydaje ci się :) Może ma polsacie nie było reklam jiż nie oamiętam bo na Polsacie dawali 10 lat temu. Wszystkie kanały które dawały później nalezą do Polsatu. TV6, Atm Rozrywka czy teraz Super Polsat.

dominik1989

Nie twierdze że wcale mnie bawi ale już nie tak samo jak kiedyś.

Ruben_fw

Mnie nie bawi

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Może już wyrosłeś z tego serialu. Ja uwielbiam te postacie :) Tylko szkoda, że pomineli 6 sezon. Czekam aż Al zacznie szaleć z chłopakami z AntyBab i aż Griff przyjdzie do serialu.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Sezon 3 odcinek 15, nawiązanie do Clinta Eastwooda. Komentarz Ala oglądającego jakiś film w domu Marcy , do Stiva , jesteś nawet bardziej męski od tego cherlaka Eastwooda , nagle ze strony telewizora pada strzał i komentarz Ala "W końcu Clint nie je majonezu ;) " . 2 minuty później , Peg mówi "Oo oou , nie przyjęli karty kredytowej Clinta" i ponownie pada strzał ;)" . To odcinek z karłem który siedział w San Quentin ;)

ocenił(a) serial na 10
pustydom

No jeden z lepszych odcinków z Stevem. Myślałem, że w żołąd będzie wyżej ;)

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Ciężko jest znaleźć, jakiś naprawdę mało śmieszny odcinek. Ale i tak, najśmieszniejszy jest Al. To taka, tragikomiczna postać.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

No tak no może któryś z odcinków 1 sezonu no wtedy dopiero jeszcze sprawdzali jak ludzie odbiorą ten serial.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

I pierwsze sezony, był odbierane jako kontrowersyjne. Nie wiem, czy wiesz, ale to był przełomowy moment dla tego sitcomu i wywindowało jego popularność.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

No wiem czytałem o tym.

dominik1989

Może bo np Miodowe lata nadal mnie bawi i stare odcinki Kiepskich

Ps co sądzisz o nowych odcinkach Kiepskich?

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Beznadziejne. Wole te starsze kręcone przez Okiła Khamidowa

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Miodowe lata to najlepszy polski serial komediowy.

dominik1989

Zgadzam się 100 proc

dominik1989

A Friendsów lubisz ?

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Nie lubie to nie dla mnie :)

dominik1989

Nie bawi cię.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Należy do typu seriali które wyśmiewa Married with children.

dominik1989

Dlaczego?

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Co dlaczego. Typowy przesłodzony serial o przyjacielach przeciwieństo Bundych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones