PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 992
oceny
6,6 10 1 167992
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

Podajce swoje ulubione sceny w serialu. Tylko 1 warunek: chodzi mi o odcinki, które są obecnie emitowane w Polsacie, czyli od początku 3 serii do teraz.
Osobiście moją ulubioną jest ta, w której kosmici nawiedzają Al'a i nikt nie wierzy w jego "wymysły" :D
Pozdro :*

Adulka_2

Moje ulubione to te, kiedy Al zapoznaje chłopaka Kelly, chyba Jake'a, z elementami domu: poręczą od schodów, ścianą, a także z drzwiami, a już na końcu lot z progu.

ocenił(a) serial na 9
Adulka_2

Jest kilka w każdym odcinku. Ale i tak najlepszy odcinek z kosmitami, szczególnie scena gdy robia zdjęcia.

Adulka_2

Według mnie najlepsza bez watpienia jest scena w odcinku, który leciał teraz w poniedziałek kiedy All Bundy schodzi po schodach w rytmie muzyki z Ojca chrzestnego normalnie jazda na maxa :D

ocenił(a) serial na 10
Adulka_2

Dobre byłe gdy było lato i cholernie gorąco. All leżał w swoim małym baseniku. Powiedział że dopuki ma basen to nie kupi klimatyzacji. Poczym jego żona (nie pamiętam jak sie nazywa) przyszła z wiatrówką i rozwaliła basen. Potem All kupił zabytkowy niemiecki klimatyzator z II wojny św. Poczym jednak przeniśli się do supermarketu. No i oczywiście dobry był moty z Ojcem Chrzestnym. :P

Adulka_2

Moją ulubioną sceną jest scena jak Al i rodzina wrócili do domu z hotelu a Jefferson i Marcy ich udawali i Kelly na końcu pomyliła Jeffersona i Marcy przebranych za Ala i Peggy

2) Druga ulubiona scena to jak Al był w pośredniaku i ubliżał grubej babie z okienka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones