PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 992
oceny
6,6 10 1 167992
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

czemu taka ocena?

ocenił(a) serial na 10

ten serial jest genialny do tego na imdb ocena to 8,2 a tutaj jakies marne 6,5

Robert_Laska

Też mnie to ciekawi. Może to jakiś atak feministek? A może jakiś webmaster-psychol filmwebowy zabawia się naszym kosztem? Albo może znowu wprowadzili jakieś durne prawo unijne, zakazujące takich seriali :).
W każdym razie serial na swoje czasy rewelacyjny.

ocenił(a) serial na 10
Robert_Laska

Bo ten serial albo sie kocha albo nienawidzi i taka srednia tak jak u moich znajomych , albo 1 albo 10 :D

ocenił(a) serial na 9
marcinsss89

Wydaje mi się,że tak niska ocena wynika z tego samego powodu,z którego starsze,kultowe filmy maja coraz niższe oceny-po prostu dzieciarnia wzięła się za ocenianie...

ocenił(a) serial na 10
expo2000

Tak jak nagle poleciał american beauty

ocenił(a) serial na 9
marcinsss89

Dokładnie.Wiele świetnych,starszych tytułów, bardzo mocno poleciało w dół.W wielu przypadkach zostały wygryzione przez współczesne bohomazy ,napakowane CGI.
Wg mnie jest to ewidentnie efektem działania gówniarstwa na filmwebie.

expo2000

Zgadzam się. Najbardziej mnie drażni jak czytam opinie, że efekty specjalne porażka - a to film z lat 90-tych na przykład. żaden z tych wielkich krytyków nie zada sobie trudu, żeby zobaczyć w którym roku film czy serial nakręcono.

ocenił(a) serial na 9
attra

Właśnie tak to niestety wygląda.Ostatnio byłem np. świadkiem "jazdy" po "Szczękach" Spielberga...dlatego że: słabe efekty specjalne...żaden z krytykujących matołów(już tak ich muszę nazwać),nie zadał nawet sobie trudu sprawdzenia faktu,że film ma 40 lat.
Pomijam tutaj już fakt ,że ten 40 letni staruszek zjada na przysłowiowe śniadanie 90% współczesnych tandet.

ocenił(a) serial na 10
Robert_Laska

Ludzie oceniają, bo myślą jacy to oni są "ą, ę" i jakie mają niewybredne poczucie humoru. Serial oczywiście z warstwy fabularnej nie jest zbyt bardzo rozbudowany (pewne przypadki, aż rażą naiwnością), ale teksty do dzisiaj śmieszne nawet dla widza, który woli bardziej wyszukany humor. Warto też zauważyć, że ten serial był odpowiedzią na cukierkowe komedie familijne.

PS: Rodzinka ma 7.3, co według mnie jest żenujące...

ocenił(a) serial na 10
Robert_Laska

ja daje 10/10 z automatu to chyba jedyny serial, który ponad 95% odcinków ma śmiesznych i jest klasykiem gatunku. Teraz nie robią takich seriali

ocenił(a) serial na 10
wesolykurczaq

Niestety..

ocenił(a) serial na 10
Robert_Laska

Bo to serial dla inteligetnych, satyra na Ameryke, a wiekszosc tutaj to dziecioly :)

funkmachine

Trzeba było nie zakładać tu konta, byłoby ich mniej :D Owszem, satyra, tyle ze nie satyra " na Amerykę" (co to w ogóle za stylistyka) tylko satyra, ukazująca mentalność, bardzo niskich mas społecznych. Może Ci się film podobać, ale to nie upoważnia cie, do obrażaniach innych. Nie każdego satysfakcjonuje taki płytki przekaz i nie każdy ma poziom intelektualny szympansa, są tu również ludzie, którzy mają wyższe oczekiwania, szczególnie od satyry, a pozom jaki prezentuje film po prostu ich żenuje. Nie wysilaj się na odpowiedź, bo i tak przecież niczego mądrego nie wniesie, chyba, że poprawi ci samopoczucie :) Ja niestety nie zamierzam ani jej czytać, ani też wdawać się z tobą w pyskówki na twoim poziomie. Takie osoby jak ty i tak najpierw sprowadzą inteligentnych ludzi na swój niski pułap, a później pokonają ich doświadczeniem (choć wątpię czy zrozumiesz to zdanie) Nie dziwi mnie, że oceniasz ten film na 10, ponieważ po przeczytaniu kilku twoich wypowiedzi, stwierdzam, iż bez wątpienia masz się prawo z nim identyfikować.

ocenił(a) serial na 10
Shallin

Swoja wypowiedzia udowadniasz, ze to wlasnie jest serial dla ludzi bardziej rozgarnietych, bo ta swoista glupota jest owiana bardzo duzym sarkazmem, ktory jak wiadomo powszechnie rozumieja bardziej inteligetne jednostki, a ty nia na pewno takową jestes. Z reszta nawet nie znasz pojecia slowa "satyra".
Niska masa spoleczną jestes ty, serialu nie zrozumialas, wiec zaraz musisz obrazac co?
Bundy to nie film, tylko serial dziewcze glupawe.
Na jakiej podstawie twierdzisz, ze Bundy to plytki przekaz, no ty udowdoniasz, ze jednak jest odwrotnie. Plytki i pusty to ty masz ten swoj kaprawy dekiel, ktory wylewa swoj prymitywny jad, ze swoich i tak juz niskich zasobow. Na wstepie sie pogrozylas, a wiesz co jest najwiekszym dramatem naszych czasow? To, że glupota zabrala sie do myslenia, dlatego nastepnym razem oszczedz nam tej traumy.

Bundy wedlug ekspertow to najwiekszy klasyk wsrod sitcomow o znamionach satyry, no ale to trzeba miec troche ponad 50 w IQ, zeby rozumiec to co tam sie dzieje. Ty masz mentalnosc łodygi fasoli i to takiej, ktora gnije.

O poziomie napisal ktos, kto wykazuje najbardziej lopatologiczny i prosty jezyk oraz schemat myslenia, heheh przeciez to jakis absurd.
To tak jakby swinia przyszla na salony i dawala rady jak sie poslugiwac widelcem i nożem.

i jeszcze raz tępa maso, serial to nie film, rozumiesz to subtlena roznice....yyy chyba jednak nie.

ocenił(a) serial na 10
Robert_Laska

Człowieku sporo się mylisz ten serial nie był genialny ale PRZEGENIALNY!!! Istna rewelacja. Mam wszystkie odcinki z lektorem na DVD i często wracam do nich. Obecnie leci na filmbox (3 sezon) od poniedziałku do piątku o 20:00, a około 14:00 powtórka.

ocenił(a) serial na 10
Kobra83

musze tez sobie sprawic wszystkie odcinki, dzieki za info gdzie leci

ocenił(a) serial na 10
Robert_Laska

Dla mnie też to dziwne ale większość głosujących ludzi to poprostu idio... którzy uważają że np. świat według kiepskich to super serial

ocenił(a) serial na 10
dawidtsy

kiepscy tez sa swietni tzn byli

ocenił(a) serial na 10
Robert_Laska

No dobre były może 2 sezony no teraz co leci to jest po prostu dno

Robert_Laska

niestety z biegiem lat takie seriale i starsze filmy beda lecialy w dol poprostu nowe pokolenia wyrastaja i maja kompletnie inne gusta i nie sa to gusta ktore ida w dobra strone ale coz nic nie poradzimy. Swiat sie kreci dalej chociaz wartosci w nim juz zadnej nie ma.

ocenił(a) serial na 10
BriT

no tak ale na imdb ma wysoka ocene, a tam tez pewnie mlode pokolenia oceniaja. po prostu chyba polacy nie zrozumieli :D

ocenił(a) serial na 10
Robert_Laska

No sami młodzi są a starsi to wyjątek niestety i takie oceny są jakie są... To jest jedyny serial który mnie smieszyl 15 lat temu i teraz:)

ocenił(a) serial na 10
Robert_Laska

Tez jestem w szoku, ten serial to jeden z najbardziej przelomowych produkcji w historii amerykankich seriali sitcomowych, ale pokolenie durnych hobbitow i harrego po-jeba woli sie bryndzlolwac nad tym ich swoim kiczem.

ocenił(a) serial na 10
Robert_Laska

Bo tu POlska właśnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones