PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 994
oceny
6,6 10 1 167994
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

Przecież to jeden z najlepszych seriali w historii.

ocenił(a) serial na 9
Ulisseska

Co się ciskasz. Przecie to standard tutaj.

Widzę, że nowy awatar.

Ulisseska

Chyba żartujecie... Ten serial jest i tak oceniony wysoko a to tylko dlatego, że jest amerykański. Gdyby z dokładnie taką samą scenografią, takim samym scenariuszem, rezyserią zrobiono by ten sam serial w polsce z polskimi aktorami to padłby po kilku odcinkach i zostałoby z niego mniej więcej tyle co z serialu "Grzeszni i Bogaci".

Lubię amerykańskie filmy (raczej dramat i akcja) ale niestety ich humor prezentowany miedzy innymi w ŚwB i w ogóle w 90% amerykańskich komedii jest tak denny, ze ogladanie tego byloby dla mnie wiekszymi torturami niz lata w więzieniu...

ocenił(a) serial na 8
blablacz515

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje? Ale powiedz mi jaki humor cię bawi? Poleć jakiś lepszy serial komediowy, bo jeśli "Bundy" mnie bawią to przy twoich pewnie umrę ze śmiechu.

szymonitka

Świat według kiepskich - większość odcinków z 5 (najlepszego) sezonu jak również odcinki pt. "Ogór", "Spółdzielnia Radiowęzeł" i wiele wiele innych. Niestety te nowe odcinki już są beznadziejne :((

Lubię poczucie humoru Sawyera z Lostów, Pauliego z Sopranosów (w ogóle humor w sopranosach do mnie trafiał), dobre są teksty Despera z pitbulla

Poza ŚWK to raczej seriali komediowych nie oglądam bo nie śmieszą mnie i jak napisałem wyżej, znajduję często w serialu nie komediowym jakieś zabawne postacie trafiające w mój gust.

Ale faktycznie może napisałem to wszystko za bardzo krytycznie. Oczywiście to wszystko moja opinia ale mimo wszystko mysle dalej, ze polska wersja bundych by w ogole nie przeszla.

ocenił(a) serial na 8
blablacz515

Też wolę seriale dramatyczne, kryminalne itp. od komediowych bo jakoś bardziej grają mi na emocjach. Sawyera lubiłem za całokształt (łącznie z jego humorem). Szczerze to ja wolę humor Bundych niż Kiepskich, chociaż w Kiepskich też niektóre odcinki muszę przyznać były niezłe, różnica polega na tym, że w ŚWB praktycznie w każdym odcinku znajdzie się coś co mnie rozśmieszy, w ŚWK niestety tak nie jest, a już szczególnie w nowszych odcinkach.
A i teksty Despera nie są denne? Chodzi mi o liczbę przekleństw itp. (to nie zmienia faktu, że też lubię jego zagrywki), więc humor Ala jest bardziej, można powiedzieć, na poziomie. Chyba, że denny humor definiujesz przez coś innego jeśli tak to przepraszam.

Ulisseska

Ja protestuje! To jest najlepszy serial w historii i to bez rozróżniania na gatunki!

użytkownik usunięty
Ulisseska

Ten temat jest aktualny więc aby nie tworzyć następnego zadam pytanie. W którym odcinku Kelly dała pomysł na nowy serial dla FOXa opowiadając o swojej rodzinie? Z góry dziękuję za pomoc.

09x09 No Pot to Pease in

użytkownik usunięty
Ulisseska

No fakt dziwne że taka niska ocena, jeden z najlepszych seriali w historii. Moja ocena 10/10 oglądałem naście razy i nadal mi się podoba i mnie śmieszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones