SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Świat według Ludwiczka

Life with Louie
1995 - 1998
21 min.
8,1 53 486
ocen
8,1 10 1 53486
2 669
chce zobaczyć
8,3 3
oceny krytyków
Mały Ludwiczek, członek wielodzietnej rodziny, uczy się być porządnym człowiekiem. Więcej Mniej
Świat według Ludwiczka zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Serial opowiada o przygodach Ludwiczka Andersona, chłopca z wielodzietnej, niezbyt bogatej rodziny. Ludi, tak na niego wszyscy mówią, jest krótko mówiąc otyły. Ciągle wcina jakieś ciastko lub loda. Bez jedzenia świat nie ma dla niego sensu. Oprócz jedzenia lubi spotykać się z kolegami, grać z nimi w piłkę w czasie rozgrywek baseballowych,Serial opowiada o przygodach Ludwiczka Andersona, chłopca z wielodzietnej, niezbyt bogatej rodziny. Ludi, tak na niego wszyscy mówią, jest krótko mówiąc otyły. Ciągle wcina jakieś ciastko lub loda. Bez jedzenia świat nie ma dla niego sensu. Oprócz jedzenia lubi spotykać się z kolegami, grać z nimi w piłkę w czasie rozgrywek baseballowych, rzucać się śnieżkami w zimie i jeździć na rowerach. Niestety, często przeszkadza mu w tym jego młodszy brat Tommy. Ludi często robi sobie żarty z młodszego brata i bardzo lubi go straszyć. Ojciec Ludiego, Andy, pracuje w fabryce traktorów. Posiada on swój stary samochód, którego uważa za członka rodziny. Mama Ludwiczka jest typową gospodynią domową. Ciągle gotuje, nawet Andy mówi, że jeśli nadeszłaby wielka powódź i zakryłaby świat na cały rok, to ich rodzina nie opuściłaby żadnego posiłku.

studio
20th Century Fox Television / Anderson/Hassan Entertainment / Hyperion Pictures
tytuł oryg.
Life with Louie
inne tytuły
W odcinku Weteran ojciec Ludwiczka dzień przed zjazdem kładzie się spać w bokserkach i podkoszulku, a budzi w normalnej piżamie.
W odcinku Born A Rambler Man wśród publiczności oglądających paradę można zobaczyć Orę w szlafroku, tymczasem ona sama była w samochodzie.
W odcinku Święto Dziękczynienia niedługo przed przyjściem wujka Samiego można go zobaczyć w salonie.
Tematyka tu poruszana naprawdę wprawia w zdumienie, bo przecież jest na tyle poważna, że małe dziecko może jej nawet nie zrozumieć, a jeśli już coś łapie, to jest mu to przedstawione w przystępny, choć czasem brutalny sposób. więcej
Dla najmłodszego pokolenia "Świat według Ludwiczka" to już animacja kultowa, podobnie jak dla naszych rodziców kultowy był "Bolek i Lolek" czy "Reksio". Różnica polega na tym, że z przygód Ludwiczka nigdy się nie wyrasta. Osobiście, już po obejrzeniu jednego odcinka, pokochałam rodzinkę Andersonów miłością prawdziwą i wieczną. Serial opowiada o... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych