PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656119}

Świat według Mindy

The Mindy Project
6,9 3 008
ocen
6,9 10 1 3008
Świat według Mindy
powrót do forum serialu Świat według Mindy

Zaskakująco dobry!

ocenił(a) serial na 8

Nie spodziewałam się wiele, szukałam czegoś ciepłego i zabawnego do zapełnienia pustki
powstałej po finale The Office. Wielką fanką Kelly z The Office nie byłam, ale to dzięki jej
postaci, zagranej przez Mindy Kaling właśnie, zwróciłam uwagę na The Mindy Project. I
absolutnie nie żałuję! Nie będę porównywać tego serialu do The Office, powiem tylko, że jego
największą siłą, podobnie jak to było według mnie z Biurem, są bohaterowie i sposób
przedstawienia relacji między nimi. Główna bohaterka jest wspaniała, świetnie zagrana i
napisana, zabawna, urocza, nie pozbawiona wad, co dodaje jej autentyczności i charakteru. Na
pierwszy rzut oka głupiutka, z kolejnymi odcinkami okazuje się, że to bardzo złożona postać.
Myślę, że albo się ją pokocha albo znienawidzi. Co mnie miło zaskoczyło, świetnie wypadają
również pozostałe postaci, nawet drugoplanowe i epizodyczne, większość z nich jest po prostu
rewelacyjna (np. pielęgniarz Morgan czy Danny, cudo!). Dialogi są świetne, scenariusz
zaskakująco dobry, mój ulubiony wątek Danny-Mindy świetnie poprowadzony przez cały sezon,
podobnie wszystkie inne, nie ma w nich sztuczności i nic nie wydaje się wymuszone.
Pochłonęłam wszystkie odcinki Mindy w parę dni i już nie mogę doczekać się kolejnego
sezonu :)

corialote

Nic dodać, nic ująć - pokochałam ten serial od pierwszego odcinka, a Kelly jako Mindy jest fantastyczna - niektóre jej teksty powalają. Zresztą. wydaje mi się, że ona wcale nie gra, po prostu taka jest w rzeczywistości, a przekonać się o tym można śledząc jej oficjalnego Twittera :)

ocenił(a) serial na 8
sophie_k

Hm, ciekawa teoria, w sumie do tej pory myślałam, że jest po prostu dobrą aktorką. Ale na razie widziałam ją tylko w dwóch serialach. Trzeba będzie też zajrzeć na wspomnianego przez Ciebie twittera ;)

ocenił(a) serial na 8
corialote

dodam, że mindy kaling pisała scenariusze do The office i pisze je także do The mindy project, więc moze sie TMP spodobac fanom office, chociaż humor jest trochę inny. po przecyztaniu jej książki również widzę, że w serialu portretuje głownie siebie :)

ocenił(a) serial na 8
Anka_50

O scenariuszach mi wiadomo ;) Humor TMP i Biura na pewno się różni, ale urok mają bardzo podobny :) Na książkę Mindy też się czaję od jakiegoś czasu, z czystej ciekawości, bo słyszałam, że nie jest za dobra... Zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones