PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 337
ocen
7,6 10 1 4337
Świry
powrót do forum serialu Świry

10/10 :D

ocenił(a) serial na 10

bez kitu dalem 10/10 dla psychow :d uwielbiam ten serial te akcje i humory :P mrr miodzio :D
znacie jakis serial z podobnym humorem ? zarty, miny aktorow, totalny brak powagi w
powaznych sprawach ?:D

ocenił(a) serial na 10
sprytnyplan

Malo chyba jest takich seriali :) JA juz dawno temu serialowi 10/10 postawilem :D Uwielbiamy ^^

sprytnyplan

W South Parku nigdy nie ma powagi :) Poza tym to chyba nic podobnego

sprytnyplan

Misfits :)

ocenił(a) serial na 10
sprytnyplan

Sajk jest mega, kocham ten serial. Poczucie humoru tego serialu trafia do mnie w 100 procentach.

sprytnyplan

wasze komentarze skusiły mnie do ściągnięcia tego czegoś... skasowałem po pilocie. strasznie czerstwe

ocenił(a) serial na 10
sknd

sztywniak.

sprytnyplan

hahaha jedno slowo a jak mnie rozbawilo ;]

ocenił(a) serial na 8
sknd

Człowieku, pilot był najgorszym odcinkiem tego serialu. Przez pierwsze 2 czy 3 odcinki troche się męczyłem, ale dalej jest zancznie lepiej.

ocenił(a) serial na 8
dornek

Oj, polemizowałbym. Znaczy ja mam ogromny sentyment do tego serialu ( parę lat temu leciał w TVP 1 i kilka razy natknąłem się na fragmenty odcinków tego serialu i po odcinku o Scarry Shery postanowiłem oglądać go regularnie - niestety serial zdjęto - jak się później okazało był to koniec jedynej serii spolonizowanej przez TVP. Kiedy przypomniałem sobie o nim po latach i znalazłem w necie od razu byłem do niego pozytywnie nastawiony - tak, wiem, że to urzekająca historia) i np. Pilot mi się podobał, choć obiektywnie patrząc jakimś arcydziełem nie był, Spellingg Bee - epicka scena w której Shawn dyktuje słowa na konkursie sprawia, że dobrze wspominam ten odcinek. Jednak chyba najlepsza ever jest druga część pierwszego sezonu i niestety chyba przez wszystkie pozostałe producenci nie wymyślili nic lepszego i od sezonu trzeciego z nielicznymi wyjątkami serial stacza się po równi pochyłej. Oczywiście zdarzają się ciekawe odcinki ale powoli serial staje się nudny , a w 6 serii wręcz głupawy. Oczywiście to jest tylko moje zdanie, pewnie dlatego, że liczyłem iż serial rozwinie się w nieco inną stronę.

ocenił(a) serial na 8
kaka95

Mnie się bardzo podobał trzeci odcinek najnowszej wersji. Ten o wampirach. ;)

ocenił(a) serial na 10
sprytnyplan

Mi się podoba głupkowatość tego serialu. Wszystko tutaj do mnie trafia. Te porównania do filmów. Kłócą się, kto jest kto z jakiegoś filmu. Jak Shaun wyskakuje z jakimś słowem źle dobranym, Gus go poprawia i odpowiedź Shauna: obie wersje są poprawne. : D No już nie wspominam o ksywach jakie nadają, to już totalnie mnie rozwala.

http://www.youtube.com/watch?v=4CV91pS-KDI - Mocne. : D

ocenił(a) serial na 8
MarcinKa90

Raczej: "Słyszałem obie wersje". ;) Nie wiem, może to zależy od tłumaczenia, ale to jest dosłowniejsze i wg mnie zabawniejsze.:)

ocenił(a) serial na 10
Monaco_filmweb

No tak, pomyliłem się. Nie o dużo, wiadomo o co chodzi.

ocenił(a) serial na 8
MarcinKa90

Racja. wiadomo. I racja. nie o dużo. :)

ocenił(a) serial na 9
Monaco_filmweb

z ciekawości obejrzę ...;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones