PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 335
ocen
7,6 10 1 4335
Świry
powrót do forum serialu Świry

Interesujący i śmieszny :D. Dawno nie widziałam tak fajnego serialu o podobnej tematyce! POLECAM!

ocenił(a) serial na 7
luthiena

no nie jest zły :))))))))

luthiena

Hey masz rację. Serial jest naprawde bardzo interesujący :D No i śmieszny a te wizje Shawna i ich wykonanie jest po prostu zabójcze :) Polecam wszystkim, na serial wpadłam przypadkiem czytając o Monku i na razie widziałam 4 odcinki. Ale jest z czego się posmiać. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Marishka_2

Hehe ;) ja oglądałam piątą serię Monka i zawsze na koniec była reklama tego serialu... aż w końcu mnie to zaintrygowało :D jak na razie widziałam 7 odcinków - jest w tym znacznie więcej 'komedii' niż 'kryminału' ;)...
Zagadki są często niedopracowane albo bardzo nieprawdopodobne, ale główni bohaterzy (zwłaszcza Shawn i Gus) nadrabiają to swoją grą ;)
Serial dobry na poprawę humoru, ale nigdy nie dorówna Monkowi! xD
Zresztą porównywanie tych dwóch seriali jest bezcelowe... w każdym razie - oba fajnie się ogląda ;) to na pewno ich cecha wspólna. Jednak w "Psych" brakuje mi czegoś, co znajduje w każdym odcinku Monka. Po tym pierwszym, zostaje jakiś niedosyt.
Pozdrawiam!

Marishka_2

mam wizję! mam wizję! ;) bardzo wesoły

ocenił(a) serial na 10
luthiena

"Dawno nie widziałam tak fajnego serialu o podobnej tematyce! POLECAM!"

a jakie znacie inne filme o podobnej tematyce???

ocenił(a) serial na 10
komornikzmc

Monka też oglądałem i moim zdaniem Świry są lepsze. Świry bardziej mnie śmieszyły.

ocenił(a) serial na 9
emjot1005

a ja tam lubie obydwa , jeszcze do tego "My Name Is Earl" to chyba najbardziej podobny serial do Psych , ten sam luz i poczucie humoru która sprawia ze rycze !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones