PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433648}

Żniwiarz

Reaper
7,3 4 171
ocen
7,3 10 1 4171
Żniwiarz
powrót do forum serialu Żniwiarz

Kolejny serial którego bardzo szkoda, bo pomimo iż w sumie przez wiele odcinków mieliśmy ten sam schemat to i tak oglądało się to bardzo dobrze. Po Bue Mountain State to kolejny serial którego bardzo szkoda. Zresztą w kolejce jest Community które też jest świetną komedią, a prawdopodobnie zostanie skasowane. Aż dziw bierze że takie How i Met Your Mother jest cały czas na antenie, bo serial jest już naprawdę nudny pomimo pierwszych świetnych sezonów, a kolejne ciekawe seriale zostają kasowane. Naprawdę szkoda. Szczególnie że wiele wątków zostało niewyjaśnionych. Swoją drogą jeśli już muszą takie seriale kończyć to lepiej zrobić tak jak choćby BMS, a nie zostawiać wszystko otwarte.

ocenił(a) serial na 9
kecaj1603

Zgadzam się szkoda że wycofali serial zwłaszcza że ostatni odcinek 2 sezonu pozostawił otwarte zakończenie,byłem pewien że będzie 3 sezon ale niestety zawiodłem się,a serial naprawdę był bardzo dobry i dobrze się go oglądało.

ocenił(a) serial na 8
kecaj1603

Jak masz nadal ochotę na klimaty łapania dusz to polecam serial Brimstone. Wprawdzie tylko 13 odcinków (jeszcze nie wiem, czy jakoś sensownie zakończony, czy też urwany, jestem w połowie), ale świetny klimat i genialna (jak zawsze w filmach) postać diabła :)

ocenił(a) serial na 8
kecaj1603

odpowiedzialni za anulowanie tego serialu powinni w piekle dostać wspólny kociołek z tymi co skasowali Firefly.

ocenił(a) serial na 8
Blue_Beetle

nie wiem nie oglądałem firefli ale na kocioł w piekle na pewno sobie zasłużyli

ocenił(a) serial na 8
blysk_2

polecam samemu sprawdzić - po 2 częściowym pilocie od razu wiadomo czy kupuje sie ten klimat.

ocenił(a) serial na 8
Blue_Beetle

a pewnie by mi pasował bo widzę że film oglądałem :P
Tylko nie wiem czy jest sens skoro mówisz że nie dokończyli :(

ocenił(a) serial na 8
kecaj1603

niestety skasowali dranie :'(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones