PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181815}

Żukosoczek

Beetlejuice
7,3 3 579
ocen
7,3 10 1 3579
Żukosoczek
powrót do forum serialu Żukosoczek

Żukosoczek - Beetlejuice (Serial Animowany) Odcinek DUBBING PL Online:
htt ps://ww w.cd a.pl/vide o/1807 187b1

ocenił(a) serial na 10
Behemot577

Właśnie przed chwilą obejrzałam. Myślałam że już nigdy nie zobaczę tego serialu w wersji polskiej (choćby fragmentu). Nasz dubbing może nie wyszedł zachwycająco pod względem głosów, ale podobają mi się niektóre teksty. Tak czy inaczej, teraz mogę spokojnie umrzeć ;)
BTW, myślałam że czwarty sezon nie był u nas emitowany (tak wynikało z informacji z Wikipedii).

ocenił(a) serial na 10
Behemot577

Czy posiadasz może jeszcze jakiś odcinek Żukosoczka z dubbingiem lub lektorem ?

ocenił(a) serial na 10
natka17_1998

Siemka, sorki że odpisuje po takim czasie ale nie używam Filmweb i użyłem go tylko raz by dać info o odcinku. A pisze gdyż tak przed chwilą dodałem kolejny odcinek Żukosoczek - Beetlejuice (Serial Animowany) Odcinek 2 (S04E33) DUBBING PL.
I ciesze się że odcinki niszczą kłamstwo Wikipedii. Tak czy inaczej masz tu wczesny prezent gwiazdkowy Miłego oglądania:
htt ps://ww w.cda .pl/vide o/2772 92994

ocenił(a) serial na 10
Behemot577

Nie ma sprawy, na taką wiadomość warto poczekać ;) I to jeszcze jeden z moich ulubionych odcinków. Dla stosunkowo małej, acz wiernej polskiej grupy fanów Beetlejuice'a jest to wymarzony prezent.
Na Wikipedii niestety pojawia się sporo niesprawdzonych informacji, jeśli chodzi o kreskówki. Dobrze, że obalasz akurat tę informację.

ocenił(a) serial na 8
Behemot577

Zrobiłeś mi noc, człowieku! Dziękuję po stokroć. Mam pytanie, czh masz w planach dodanie większej ilości odcinków?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones