serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Życie na fali

The O.C.
2003 - 2007
44 min.
7,6 36 639
ocen
7,6 10 1 36639
Ryan trafia pod opiekę bogatej rodziny. Chłopak stara się przystosować do nowego życia. więcej mniej
Życie na fali zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Teen Choice
Serial zdobył 12 nagród Teen Choice oraz 15 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Opowieść o chłopaku z biednej dzielnicy, który trafia do bogatego domu w najbogatszej dzielnicy Kalifornii - Orange County. Próbuje odnaleźć się w nowym środowisku i poznaje życie ludzi, którym nigdy nic nie brakowało, a mimo to nie są do końca szczęśliwi. Wplątuje się w intrygi, które przeprowadzają jego sąsiedzi i rodzina. Spotyka też na swojej drodze dziewczynę, która często wpada w kłopoty.

na podstawie
Robert De Laurentiis (materiały do scenariusza, historia) /
studio
College Hill Pictures Inc. / Hypnotic / Warner Bros. Television / więcej
tytuł oryg.
The O.C.
inne tytuły
The OC (alternatywna pisownia) Miedzynarodowe
Orange County (tytuł roboczy) USA
więcej
Melinda Clarke grająca rolę Julie Cooper-Nichol, początkowo czytała scenariusz dla roli Kirsten Cohen, jednak ostatecznie tę bohaterkę zagrała kanadyjska aktorka, Kelly Rowan.
Do roli Marissy brano pod uwagę dwie kandydatki - Mischę Barton i Olivię Wilde. Scenarzyści doszli jednak do wniosku, że ta druga byłaby zbyt silna, by grać niestabilną emocjonalnie dziewczynę, dlatego stworzyli dla niej postać Alex.
Jon HammHarry Hamlin brali udział w przesłuchaniach do roli Sandy'ego Cohena.
W latach dziewięćdziesiątych, kiedy ogromny sukces święciło "Beverly Hills, 90210", serial wyświetlany w kilkudziesięciu krajach, którego gwiazdy z dnia na dzień zyskały olbrzymią sławę i pieniądze, wydawało się, że już nic nie przebije tego fenomenu. Do czasu jednak, kiedy na ekranach TV zagościło "Życie na fali". Pomysłodawcą historii był Josh... więcej
"Życie na fali" stał się jednym z najpopularniejszych serialów w Stanach Zjednoczonych. Zaraz po takich produkcjach, jak "Gotowe na wszystko" i "Zagubieni". Choć odmienny od naszych realiów, w Polsce znajduje coraz więcej odbiorców, zwłaszcza wśród młodzieży. Czym "Życie na fali" zachwyca? Historia zaczyna się dość prosto. Młody, zdolny i... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych