PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112367}

Życie na fali

The O.C.
7,6 36 852
oceny
7,6 10 1 36852
6,0 3
oceny krytyków
Życie na fali
powrót do forum serialu Życie na fali

2 i 3 odcinek 4 sezonu

ocenił(a) serial na 7

Dzisiaj ogladając 3 odcinek zauważyłam, że coś mi w nim nie pasuje. Taylor w pewnym momencie mówi do Summer "do zobaczenia na święcie dziękczynienia", a przecież odcinek wcześniej Cohenowie świętowali ten dzień. Postanowiłam to sprawdzić (http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcink%C3%B3w_serialu_%C5%BBycie_na_fali) i okazało się, że mam racje. W Polsce odcinek 2 i 3 zostały puszczone w odwrotnej kolejności.. Zastanawia mnie dlaczego.. czy był to zwykły błąd, a jesli tak to czemu go powtarzają za każdym razem gdy emitują 4 sezon..?

ocenił(a) serial na 7
janet1

Dokładnie nad tym samym się zastanawiałam. Na 100% te 2 odcinki są przestawione :/, ale tylko u nas w Polsce czy normalnie też - ktoś wie?

ocenił(a) serial na 7
tygrysulka

tylko w Polsce (wejdź w link powyżej ;))

janet1

hahah, nie ma to jak u nas w kraju! Wszystko muszą pokręcić, łącznie z odcinkami The O.C. ;P Swoją drogą dzięki TVN7 serial nie umarł śmiercią naturalną w Polsce i może nowi fani wciąż będą przybywać? Wam też tak brakuje tego serialu? :)

ocenił(a) serial na 7
jellys

brakowało ;p teraz jak jest na tvn7 to znów codziennie oglądam, ale jak skończy się 4 sezon to będę tęsknić :( swoją drogą jestem ciekawa czy jeszcze kiedyś nagrają ciąg dalszy.. ;) (szkoda ze w ostatnim odcinku tak daleko posunęli się w czasie :( )

ocenił(a) serial na 10
janet1

Moim zdaniem w 2012 roku wypuszczą nowy sezon bo wtedy właśnie kończy się akcja serialu.

xardas22_15

Mogłoby się tak stać. W sumie gdyby pokazali co dzieje się u Summer i Setha, może jakieś perypetie z dzieckiem, które pewnie by się pojawiło. Albo czy Ryan i Taylor są razem... Mogliby wymyślić coś ciekawego ;) Choć myślę, że to złudne nadzieje :(

ocenił(a) serial na 7
jellys

Ja dopiero teraz odkryłam ten serial, ale tak mnie się spodobał, że już sobie zamówiłam wszystkie 4 sezony, żeby do niego wracać później ;). A nie sądzę by miał powstać jakiś ciąg dalszy... po tak długiej przerwie?

tygrysulka

Właśnie, może gdyby stacja CW w odpowiednim czasie wykupiła prawa do The OC, pewnie serial mógłby trwać do tej pory. Niestety tak sie nie stało. Poza tym Schwartz zajął się Gossip Girl i już raczej nie ma szans na to by The O.C było kontynuowane. Zresztą już 3 lata temu fani pisali petycje, żeby wrócili serial, a skoro wtedy nie pomogło... W sumie, to dziwne, że zdjęli serial, który miał (w okresie najmniejszej oglądalności) ponad 2 mln widzów, a 90210, które czasem nawet 2 mln nie miał doczekał się 3 sezonu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones