PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112367}

Życie na fali

The O.C.
7,6 36 852
oceny
7,6 10 1 36852
6,0 3
oceny krytyków
Życie na fali
powrót do forum serialu Życie na fali

Wlasnie zaczelam ogladac O.C i jestem zaskoczona, ze aktor z Pamietnikow wampirow tu gra, co prawda goscinnie ale zawsze. Trzeba przyznac ze nic sie nie zmienil. W koncu ten film jest z 2003-2007, a co wy myslicie?

ocenił(a) serial na 9
paulineczka1988

no wygląda tak samo jak w pamiętnikach... :) ale trochę nie pasuje mu ta rola w O.C przynajmniej ja tak uważam :D

ocenił(a) serial na 7
jackoppl

Raczej w "Pamiętnikach..." wygląda tak samo jak w "Życiu..." :P I oczywiście podpisuję się ;)

anulka88

w którym odcinku grał?

ocenił(a) serial na 7
eowine

Ale czego...? ;p W "Pamiętnikach..." główna rola przez cały czas a tutaj S01E05.

anulka88

O bardzo dziękuje.
Ale tak w ogóle to chodziło mi o O.C. Mam duży sentyment do tego serialu.
Do VD nie mam już serca ;/

ocenił(a) serial na 7
eowine

Ja go dopiero zaczęłam oglądać (pierwszy raz ;p), jestem na S01E20 :)
A "Pamiętniki..." a jakże... oglądam :D Chociaż przerwy dobijają... :/

anulka88

Ja O.C. oglądałam równo z moim liceum:) - więc teraz mam taki sentymentalny powrót.

W takim razie pragnę zapytać jak ci się O. C. podoba, bo trochę wieje klimatem innego pokolenia (bez wampirów:D) ? I czy masz juz swoją ulubioną postać, a kto cie wkurza:)?

ocenił(a) serial na 7
eowine

Z oceną poczekam na cały sezon, więc już niedługo ;p Ale... jest całkiem fajny, ogólnie moja przygoda z serialami się dopiero zaczęła, bo przeważnie filmy oglądałam i ten jest całkiem inny niż te co do tej pory udało mi się zobaczyć. Jeżeli chodzi o płeć brzydką ;p to jak dla mnie nie ma za bardzo na kim oka zawiesić... Marissa jest ładna i całkiem sympatyczna, Summer mnie wkurza, ale to już zdążyłam się dowiedzieć (bez spoilerów oczywiście), że później będzie z nią podobno lepiej :) Cohen'owie są też całkiem fajni.

anulka88

Ja właśnie zawsze Setha uwielbiałam. Nie wiem czy teraz by tak było gdybym znów zaczęła oglądać.
A Summer jest specyficzna:)

Coż ...oka zawiesić nie ma na kim ale przez to bardziej jakoś się na ich problemach koncentrowałam:)

paulineczka1988

Ja go pamiętałem i skojarzyłem po obejrzeniu 1 odcinka Pamiętników. W The O.C. występował jeszcze jako Paul Wasilewski :)

użytkownik usunięty
Hunter_THE_Watcher

Ja osobiście uważam,że w "Życiu na fali" wyglądał wręcz tragicznie.;-) Teraz to istne ciacho,ale wtedy?Jakiś nieładny wąsik,coś..;)

ocenił(a) serial na 7

dla mnie też tamten Paul to inny Paul niż z "Pamiętników..", gdzie jest przystojny, tam był takim młodzikiem z wąsem ;) Ale dużo aktorów tam grało, którzy teraz są w innych popularnych serialach. W sezonie 4 można było zobaczyć Monę i Hannę ze "Słodkich kłamstewek". Można było też zobaczyć w 4 sezonie aktora, który teraz gra Schmidta w "New girl". Oliwia Wild jako barmanka tutaj grała w Housie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones