PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112367}

Życie na fali

The O.C.
7,6 36 845
ocen
7,6 10 1 36845
6,0 3
oceny krytyków
Życie na fali
powrót do forum serialu Życie na fali

Szukam jakiegoś przyjemnego, zakończonego już serialu na wakacje. Ten wydaje się być idealny. :) Ale pytanie do tych, którzy go znają: warto? Nie będzie to stara czasu?

yolo17

Pewnie, że warto :). Moim zdaniem, to jedna z najlepszych młodzieżówek, o ile nie najlepsza. Świetne zdjęcia, klimat, fajni aktorzy i fabuła, która budzi ciekawość. No i dobra muzyka w tle. Od czasu do czasu wracam sobie do tej produkcji. Poza tym powstały tylko cztery sezony, więc nawet się nie zauważysz, gdy skończysz oglądać.Polecam !

ocenił(a) serial na 10
yolo17

Warto, warto. Przyjemny serial. Chwilami smutny, chwilami zabawny. Mam z nim dobre wspomnienia :D

ocenił(a) serial na 7
yolo17

Serial jest cholernie głupi, idiotyczny, i dialogi są kiczowate - ideał na lato. Poważnie, czasami trzeba zrobić sobie przerwę od ciężkich seriali, i uderzyć w bardziej lekkie klimaty. Gorąco polecam, szczególnie jeśli jesteś dziewczyną.

yolo17

Też szukam czegoś na wakacje. Mam miłe wspomnienia, bo w tamtym roku przerobiłem 90210 i w tym roku też czegoś szukam. Jeśli mówicie, że warto, to trzeba będzie spróbować.

mati113

Ja mogę polecić też Plotkarę <3 Najlepszy serial ever jak dla mnie! No i Grę o tron, jeżeli jeszcze nie oglądasz.

ocenił(a) serial na 10
yolo17

Ja ogladałem to jak chodziłem do 6 klasy podstawówki, zdarzało się ze uciekłem z lekcji. Naprawdę warto, oglądam go co 2 lata :P Zajebiscie motywujący i pouczający.

ocenił(a) serial na 7
yolo17

Serial miło się ogląda, jest lekki. Dosyć szybko zleci Ci oglądanie bo rzeczywiście to krótki serial. Jak nie szukasz wielkich akcji w serialu to możesz go obejrzeć, na lato w sam raz :).

yolo17

Jeden z najlepszych jakie oglądałem. Pamiętam jak czekałem na kolejny odcinek. Świetny klimat, dobra muzyka, na pewno się nie zawiedziesz.

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

serial jest zarąbisty własnie oglądam on nowa,
tak się zastanawiam co znaczy The O.C bo taki jest tytuł amerykanski jak to amerykanie odczytują ??

konrii_2

To skrót: ang. Orange Country - Hrabstwo Orange w stanie Kalifornia, w którym toczy się akcja serialu.

yolo17

To jest najlepszy serial z takiego gatunku, i nie tylko dla młodzieży, sam do niego wracam co rok, a mam już kilka latek, pamiętam go z czasów szkoły, nigdy nie znalazłem lepszego serialu, muzyka świetna bardzo znane utwory, Polecam oglądnąć jak ktoś nie widział.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones