PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112367}

Życie na fali

The O.C.
7,6 36 852
oceny
7,6 10 1 36852
6,0 3
oceny krytyków
Życie na fali
powrót do forum serialu Życie na fali

Niby zwyczajny, prosta fabuła o problemach życia codziennego... O tym jak cięzko jest znaleźć prawdziwą, jedyną, wieczną miłość i jak kur ewsko ciężko utrzymać stan szczęśia w życiu. Uczyłem się z tym serialem i dorastałem. Im więcj głowni bohaterowie przechodzili tym bardziej świadomy siebie i świata JA się stawałem... Pamiętam, że cały rok czekałem na wakacyje sezony The O.C. Piękny film i młodych ludziach, o zmaganiach z własnymi demonami, o szczęściu, prawdziwej przyjaźni i NIEŚMIERTELNEJ Miłości!! Słuchając głównego soundtrack'a do filmu, Phantom Planet natrafiłem na Zajebisty komentarz.... "
i can't listen to this song without having an aching feeling in my chest because I miss the o.c. so bloody much. favourite tv show. it still hurts me that it is over :/ ". Święte słowa, mnie terz coś w środku sciska, bo piosenka na myśl przywodzi mi Zajebiste WSPOMNIENIA !! http://www.youtube.com/watch?v=Asiyu-wnYOo... Posłuchajcie sami!!

ocenił(a) serial na 9
TESALONIK

Zgadzam się z Tobą, masz całkowitą rację :) Dla mnie ten serial zawsze będzie ważną częścią w życiu :) Mam nadzieję że kiedyś pojawi się coś równie dobrego, trzymam kciuki :) A fanów The O.C. serdecznie pozdrawiam :)
Na koniec mam małe pytanko. Przyszedł Wam kiedyś do głowy pomysł, by stworzono kolejny, chociaż jeden sezon po latach. Fajnie by było wrócić np. tak po 10 latach. Ale to tylko takie gadanie, ale było by super. Jestem ciekaw, jak by to wyglądało?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones