PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112367}

Życie na fali

The O.C.
7,6 36 852
oceny
7,6 10 1 36852
6,0 3
oceny krytyków
Życie na fali
powrót do forum serialu Życie na fali

V sezon

ocenił(a) serial na 9

Hm...
Dlaczego nie będzie piątego sezonu?
No właśnie się nad tym zastanawiałem i już raczej wiem dlaczego. Gdzieś przeczytałem iż
owego piątego sezonu nie będzie z powodu spadku oglądalności o połowe. Czyli z około
9,5mln do 4mln.
Oglądalność spadła przez odejście z serialu Mishy Barton (Marissy). Możemy jej
podziękować!

ocenił(a) serial na 9
szyter

Dosłownie 2 linijki niżej jest taki sam temat i właśnie ktoś już pisał, że nie będzie 5 sezonu ze wzgl na niską oglądalność:)

szyter

Faktycznie, to wina niskiej oglądalnosci w 4 sezonie. Szkoda. ;( Mnie to tam Marissa niemiłosiernie irytowała, a serial ogladałam przedewszystkim dla Seth'a i Summer. ;)

ocenił(a) serial na 10
RapaNui_

mi było przykro że ona odeszła jeszcze w takich okolicznościach ;/
a 4 sezon w pewnych momentach im nie wyszedł. były nie potrzebne wstawki.

ocenił(a) serial na 9
Klakula_6712

Hej :) Moim zdaniem Marrissa nie była aż tak potrzebna poza tym to jej nie zdecydowanie i ogólnie jej osoba mnie strasznie drażniła, ale cóż zawsze w jakimś serialu czy filmie znajdzie się taka irytująca osóbka :) :) Za to uwielbiam Setha :* :* Dla niego mogła bym i obejrzeć ten V sezon gdyby wyszedł.... Kocham ten serial właśnie zaczęłam oglądać od nowa na DvD jestem już na 2 sezonie w połowie, uwielbiam wracać do tego serialu, ale szczerze bała bym się wyjścia 5 sezonu że później wyjdzie 6, 7.... i zrobi się z tego kolejna łzawa telenowela :( :( A nie chciała bym, żeby zepsuli ten serial tak jak robią to prawie ze wszystkimi serialami które mają po 1000 odcinków i wymyślają już tam takie głupoty ze wszystko traci sens :( Dlatego myślę, że i może to dobrze że 5 sezon nie wyjdzie chodź wiadomo szkoda bo fajnie było by zobaczyć dalsze ich losy :) :) :) :)

ocenił(a) serial na 10
ollcia020

po części zgadzam się z ollcia020. Lubiłam Marisse ale osobiści też czasem mnie denerwowała, jednak brakowało mi jej w 4 sezonie wydaje mi się, że Taylor nie pasowała do Ryana. Chciałabym, żeby wyszedł 5 sezon bo być może byłby ciekawy. ale musimy cieszyć się tym co mamy ;))

ocenił(a) serial na 7
szyter

Podziękować Mishy? Przecież ona nie odeszła, tylko scenarzyści tak wymyślili ;> tak przynajmniej czytałam jak mówiła o tym w jakimś wywiadzie.
A oglądalność spadała z sezonu na sezon więc jej odejście było tylko jednym z powodów przez które nie nagrali 5..
Sądzę, że gdyby nagrali kolejny, to przyciągnęliby całkiem sporą widownie, bo wielu z nas stęskniło się za tym serialem..

janet1

A ja właśnie czytałam, ze jej sie rola znudziła i dlatego odeszła. Ale wersje mogą być rożne. Bardzo możliwe, ze by byla duza ogladalnosc, tymbardziej , ze wiele osob zaczeło oglądać ten serial po zakonczeniu jego emisji. Ale coz, mozna sobie pomarzyc , ze stworza ta 5 serie. Chociaz nigdy nic niewiadomo. ;)

ocenił(a) serial na 9
RapaNui_

z TEGO CO WIEM Z WYWIADU Z NIĄ TO ONA ODESZŁA SAMA NIE CHCIAŁA BYĆ POSTACIĄ KOJARZONĄ TYLKO Z TEJ ROLI A POZA TYM MIAŁA JUŻ DOŚĆ GRANIA W TYM SERIALU I ODESZŁA, SCENARZYŚCI DLATEGO MUSIELI WYMYŚLIĆ JEJ ODEJŚCIE Z SERIALU...WIADOMO ŻE Z SERI NA SERIE OGLĄDALNOŚĆ SPADAŁA ALE ZNACZĄCY SPADEK ZAOBSERWOWALI PO ODEJŚCIU MISHY CO ZAPIECZĘTOWAŁO DECYZJĘ O NIE NAKRĘCENIU KOLEJNEJ SERI .....

ocenił(a) serial na 7
ollcia020

ale zauważ, że w stanach między 3 a 4 sezonem jest najmniejszy spadek.. ;p przynajmniej tak jest na wikipedii ;)

ocenił(a) serial na 10
janet1

Lubić czy nie lubić... Marissa była jedną z głównych bohaterek serialu i to jej odejscie z serialu sprawilo ze The O.C nie przetrwalo... Umarla z nia jedna z ulubionych par serialu, ja osobiscie zaluje do teraz ze musieli usmiercic te bohaterke :/ moze gdyby nie to do dzis moglabym ogladac moj ukochany serial :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones