PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112367}

Życie na fali

The O.C.
7,6 36 852
oceny
7,6 10 1 36852
6,0 3
oceny krytyków
Życie na fali
powrót do forum serialu Życie na fali

Warto?

ocenił(a) serial na 7

Witam. Czy spodoba mi się ten serial? Oglądałam takie jak "Gotowe na wszystko", "Plotkara", "Seks w wielkim mieście", a teraz oglądam "Słodkie kłamstewka", "Glee" i kończę "Pogodę na miłość". Czy jest coś w tym serialu podobnego z podanych wyżej? Czy warto zaczynać? :*

kindzia160294

A skąd ludzie mają wiedzieć czy Ci się spodoba? Ja osobiście oglądałam wszystkie seriale przez Ciebie wymienione (prócz Glee) i je uwielbiam, jednak Życie na fali do mnie nie trafiło. Dotrwałam do 14 odc 1 sezonu i to ledwo co. Sama musisz obejrzeć kilka odc i zdecydować czy warto, są różne gusta. :)

ocenił(a) serial na 7
Paula991

No tak, miałam na myśli czy jest choć trochę podobny do tamtych co oglądałam :).

kindzia160294

Najbardziej podobny jest według mnie do Pogody na miłość, ale nie jestem na bank pewna, ponieważ obejrzałam zaledwie kilka odc. Dodam, że moja koleżanka również oglądała/ogląda wymienione przez Ciebie seriale, podobają się jej i akurat jej Życie na fali też się podobało, także najlepiej samemu zobaczyć i ocenić.

ocenił(a) serial na 7
Paula991

Dzięki, dzisiaj się chyba zabiorę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones