PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696445}

12 małp

12 Monkeys
7,0 5 474
oceny
7,0 10 1 5474
12 małp
powrót do forum serialu 12 małp

No to zapowiada się kolejne gówno totalne...
oby projekt jak najszybciej upadł.

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

Mi się bardzo podobał i mam nadzieje że nie upadnie ^^

suszyMie

To bogate słownictwo, rzeczowa wypowiedz poparta argumentami, chęć, przy niczym płaczu, tupiąc nóżkami, aby serial upadł i go zakończyć bo jaśniepanu się nie podoba, i oceny wielu pozycji adekwatne do problemów emocjonalnych lub niskiego wieku. Nic dziwnego, ze ci się nie podoba, serial jest po prostu dla ciebie za trudny.

Zetnakatel

cały twój bełkot pominę milczeniem, bo nie wart jest nawet mojego splunięcia, ale z ciekawości zapytam, o któreż to oceny ci chodzi dzieciaku, bo chętnie sobie pobrechtam.
czekam, czas start.

suszyMie

Najwyrazniej ten pan uzyl za trudnego slownictwa pozwol ze przetlumacze na twoje . Ty Glupi!! Puzno !! Spaaac!! Oo Mama!! Klaps!! Mam nadzieje ze pomoglem i ze mama nie bedzie sie juz gniewala ze ogladasz takie gnioty w internecie :) Pozdrawiam

Sabcio1234

"puźno" ahahahahahahahahahahahahahaha!!
to już się wystarczająco drogi sabciu skompromitowałeś.
ale to prawdopodobnie typowy poziom nieuctwa u miłośników tego serialiku :]

suszyMie

ohoh tylko sie nie posraj knurzy bobku!! Mama pozwolila ci rozmawiac z doroslymi??Ale niestety ofiary "zlego" Dotyku tak maja ze musza sie komus wyzalic inaczej .

Sabcio1234

Spoko, jeżeli tak bardzo chcesz się tutaj wyżalić o tym co ci robią, to śmiało, mi nie przeszkadza. Jeżeli może ci to jakoś pomóc, to dawaj dalej.

A ponadto udzielę ci dziś kolejnej lekcji z zakresu używania poprawnej polszczyzny - po ostatnim słowie w zadaniu, a przed kropką, nie wstawia się spacji. To pewnie szok dla ciebie - przetraw to sobie chłopcze na spokojnie.

suszyMie

Niesamowite kiedy trol daje komus lekcje :P Czyzby nie smakowalo ci twoje wlasne lekarstwo ??? Ojjj jaki ty biedny jestes ......

Sabcio1234

Czytając twój bełkot nietrudno o okazję do udzielania ci lekcji.
Doceń wiedzę, którą jesteś tak bezinteresownie karmiony.

suszyMie

Czekaj czekaj jak to bylo.... a tak...
"brechtam z ciebie mośku"

Sabcio1234

no i brechtam.
a że przy okazji udzielam ci też lekcji, i masz szansę na tym skorzystać, to tylko z pożytkiem dla ciebie.

suszyMie

"brechtam z ciebie mośku"

ocenił(a) serial na 5
Zetnakatel

Jak serial może być za trudny, skoro silnie nawiązuje do filmu, ale jest bez porównania słabiej zrealizowany i zagrany? W dodatku, mimo, że to serial, pozwala sobie na "skróty myślowe", a więc spłaszcza fabułę filmową, choć powinno być na odwrót. Nie mówię, że źle się pilot oglądało, ale generalnie arcydziełem to nie jest. Jeśli już robi się serial na podstawie tego rodzaju filmu, to należałoby wątki pogłębiać a nie je spłycać i banalizować.

per333

Ależ ja nie twierdze, że jest to arcydzieło.. Zdecydowanie nie zgadzam się z opinią że jest to "gówno totalne", zasługujące na 1 gwiazdkę.
Tak samo moim zdaniem nie powinno się go porównywać z filmem, bo serial jest na tym bazowany, a nie ma być jakiś ciągiem dalszym, kalką filmu czy czymś w tym stylu. Piszesz też o pogłębianiu wątków, poczekajmy, na razie były tylko dwa odcinki. Być może te spłycenie o którym wspominasz było celowe aby zrobić miejsce na pogłębianie nowych wątków które z filmem nie mają nic wspólnego.

Zetnakatel

brechtam cały czas,
niech to gówno jak najszybciej padnie.

ocenił(a) serial na 9
suszyMie

Może tak jakaś konstruktywna opinia dotycząca serialu?

kotek1489

kon-stru-kty-wna?
ten gówniany serialik nie jest nawet tego wart.
inwektywy starczą w zupełności.
oto serialik dla przygłupich gimbusów, którzy łykają wszystko co im zaserwuje pudło z obrazkami, nędzne popłuczyny po filmie gilliama, filmie, który dla matołów był za trudny, więc trzeba zrobić im prostacki serial.
rzekłem.

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Dobry ból dupy. Walnij sobie baranka o ścianę to może ochłoniesz fajansie za 3 grosze. Nie podoba się to nie prowokuj niepotrzebnie do zbędnej dyskusji. Ktoś tu dobrze wspomniał, nie musi być to wierna kopia filmu. Zresztą wolę żeby trochę po eksperymentowali sobie z samym głównym wątkiem, podobał mi się film to i serial w tym kanonie tez mi się podoba.

Geralt555

"poeksperymentowali" razem.

jeżeli ktoś ma wyrobiony gust, to ten gówniany serial podobać się nie może. kiedyś zrozumiesz.

suszyMie

żal mi cie gościu !
Tyle czasu zmarnować rzucając się bez sensu !?
Nie szkoda ci czasu tak marnować ?

Psyhe

nie

może dla ciebie umiejętność składania liter w słowa, a słów w zdania jest tak obciążająca, że potrzebujesz na napisanie każdego posta długich godzin - u miłośników tego gównianego serialu wcale by mnie to nie zdziwiło - więc mogę ci tylko współczuć.

suszyMie

Ciebie suszy a mnie praży rura :) ,fajnie że przynajmniej mogę je...ć śmiechem po północy czytając twoje posty dzika świnio :) . Serial jest spoko. Haha umarłem dobry troll ^^ pozdro.

WARIACIK

pozdro.

ale serial nie jest dobry.

suszyMie

Dla mnie jesteś żenującą namiastka człowieka.
Nic nie potrafisz tylko siedzieć w necie i bluzgać na wszystkich na lewo i prawo.
Tak jak pisałem, żal mi cie intelektualna pokrako !
I powiem ci co zrobisz !
Odpiszesz mi na tego posta a ja już nigdy tu nie zaglądnę bo szkoda mi czasu.

suszyMie

Idąc Twoim tokiem myślenia (skoro masz taką pasję zwracania uwagi innym na błędy ortograficzne i gramatyczne) - zdanie rozpoczyna się z dużej litery. Po kropce również.
Pozdrawiam.

josher

poważnie? to niesamowite.
niesamowite, że ktoś nie umie odróżnić błędów popełnianych ze zwykłej głupoty od umyślnego ignorowania pewnej (jak najbardziej zresztą słusznej) zasady.

poza tym, z tego co pamiętam, nie mówi się "z dużej litery", tylko bardziej poprawnie jest "dużą/wielką literą" - ale to akurat drobny błąd i o to czepiał się nie będę.

suszyMie

Dzięki ;-)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
suszyMie

Co ty się tak tego "GÓWNA" uczepiłeś, czyżbyś się utożsamiał ze swoim avatarem?

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

A tak szczerze koleżko to co Ci do tego? Padnie, czy nie... Nie Twoja sprawa. Innym może się podobać. Musisz mieć dużo wolnego czasu skoro poświęcasz go na coś co Cię nie interesuje.

elo84

a tak szczerze koleżko to co ci do tego? chce zmarnować czas na ten syf, to marnuję. chcę żeby upadł jak najszybciej, to mogę chcieć. Nie twoja sprawa.
inni mogą jeść kupę i się oblizywać, ja mogę z nich brechtać.

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

Wszyscy brechtają z ciebie, a ja osobiście z toba kończę.

elo84

i jednego dziada mniej.

kto następny do rozsmarowania?

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

Licz sie ze słowami. Napisz skąd jestes, chętnie cię odwiedzę i zobaczymy, jaki jestes hardy. :]
Chcesz doprowadzić do upadku serialu? Haha zabawna jestes.

elo84

już doprowadziłem.

wpadnij do krk zbierzesz niezły łomot legionowy... króliczku :D
brechtam

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

Łomot to dostajesz codziennie na osiedlu i dlatego tak się prężysz na forum. Nie bede sie fatygował prędzej czy pózniej dostaniesz kosę od "swoich", banda nożowników.

elo84

nie każdy chłopcze wywodzi się z kibolskiej patologii, ja się z tymi nizinami społecznymi nie zadaję, oni nawet dostępu do mnie nie mają, bo wegetują gdzieś w tych swoich obskurnych blokowiskach.
czasem tylko z daleka widuję taką biedotę, starają się mnie całować po stopach żeby dostać jałmużnę, ale i tak nic nie dostają, bo pogardzam plebsem.

elo ziom
brechtam

ps. jak tam sobie radzi legła w lidze mistrzów? :D

ocenił(a) serial na 6
Zetnakatel

autor wątku wyraził swoją opinię i ok. jednakże siła jego "argumentów" doskonale pokazuje jaką to ma wartość. recepta na takie wpisy jest jedna: ignorować, bo z karmienia trolla jeszcze nigdy nic dobrego nie wyrosło.

jeahwe

cały twój bełkot pominę milczeniem, bo nie wart jest nawet mojego splunięcia.

macham z oddali.

suszyMie

Oho zdolnosc Copy paste opanowana .... Kolejny krok w doroslosc osiagniety :)

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Jeśli ktoś oczekuje charyzmy Willisa, rewelacyjnego Pitta w schizofrenicznym wydaniu i moim zdaniem wprost epickiej historii scfi z post apo i podróżami w czasie w tle to bez wątpienia będzie rozczarowany. Stawiajmy oczekiwania na realnym poziomie - to w końcu serial i jedyne co jest powielone z oryginału to główny pomysł, serial kieruje się innymi zasadami, to będziemy mogli trochę obiektywniej ocenić produkcję. Jestem po 3 pierwszych odcinkach i nie jestem zachwycony - ale mało który serial urzekł mnie po trzech 40 minutowych epizodach. Widzę szansę i widzę potencjał. Za mało wciąż widzieliśmy, za swojego warsztatu pokazali aktorzy - serial może pójść bardzo dobrze lub bardzo źle - ale pierwsze twarde oceny będzie można wystawiać po sezonie, a nie po 120 minutach. Nie oceniajmy książki po okładce.

Jezus_

wreszcie jakaś logiczna i wyważona odpowiedź.
mimo wszystko nie widzę powodu, aby dawać im jakąś taryfę ulgową, skoro wszyscy zdają sobie sprawę, że i tak nie przebiją oryginału, to po co w ogóle to robić? żeby się podpiąć pod sławę filmu gilliama i uszczknąć trochę z cycka za nie swoje dokonania? skoro i tak zmieniają wątki, skoro pajace tacy twórczy się czują, mogli po prostu zrobić odrębny serial z podobnym pomysłem, ale oczywiście wtedy nie mieli by takiej reklamy już na starcie, więc lepiej serwować gówno zawinięte w papierek zerżnięty od uznanej marki.

ps. a mnie akurat dobry serial urzeka od razu od pierwszego odcinka, a w każdym razie już po pierwszym odcinku widzę czy ma to sens i szanse powodzenia, czy szkoda czasu na resztę. bywa natomiast tak, że coś co się dobrze zaczęło szybciej lub wolniej ale się skaszaniło, odwrotna sytuacja chyba się mi nie zdarzyła.

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

A nie pomyślałeś o tym, że Gilliam(nazwiska piszemy z wielkiej litery) ma z tego cyca hajs dla siebie, w końcu to jego pomysł i twórcy serialu musieli mieć jego pozwolenie, prawa, od tego sie wszystko zaczyna czyż nie?
Poza tym tu chodzi o przebicie oryginału, hehe :] jak kolega powyżej napisał to jest serial i rządzi sie swoimi prawami.

elo84

a co to ma do rzeczy czy gilliam na tym syfie zarabia czy nie?
"tfurców" tej kaszany w niczym to nie usprawiedliwia.
a już bełkot o "prawach serialu" i zwłaszcza o "przebiciu oryginału" rozbawił mnie do łez.
o tak się śmieję: he he he.

ocenił(a) serial na 5
Jezus_

Jeszcze nie widziałem BARDZO dobrego serialu, który by mnie nie urzekł po 3 odcinkach. W zasadzie to nawet te zaledwie dobre seriale po trzech odcinkach dostarczały satysfakcji. A tutaj po trzech odcinkach jest jakaś taka obojętność w sercu widza. Już pomijając porównania z pierwowzorem, to ten serial jest tak opowiadany, że nie wywołuje silniejszych emocji. Wszystko jest takie co najwyżej przeciętne a jednocześnie mało przekonujące i mało wciągające. Blondynka śliczna, podobna nieco do młodej Naomi Watts, ale jeśli jej uroda to ma być główna zaleta serialu...
Od inteligentnego sf oczekuję inteligentnej fabuły, a tutaj tego nie widać na horyzoncie, zaś narracja nie porywa. Po prostu kolejny nijaki serial sf. Nawet klimatem nie potrafi zachwycić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Erniszon69

ahahahahahahahaha
odezwał się miłośnik guana pełną gębą :)
oczywiście, każde z ww. "dzieł" zasługuje na 9, a najlepiej od razu 10 :)

brechtam
i macham z oddali, łykaj dalej te swoje gówienka. skoro smakują.

suszyMie

Twój avatar bardzo odzwierciedla Twoją osobowość. Rozumiem, że w Twoim patologicznym otoczeniu takie zachowanie to normalność.

Osiek_filmaniak

a teraz specjalnie dla ciebie mosiek, żebyś miał szansę zrozumieć: chrum! chrum!

ocenił(a) serial na 9
suszyMie

Nie karmić trolla. Po kiego ciągnąć dyskusje z pajacami onanizującymi się przy każdym poście...

kylo_masters

Hehe to się ciekawych rzeczy dowiedziałem w powyższych komentarzach :D Szacun dla wszystkich :) Elo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones