PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618891}
6,6 795
ocen
6,6 10 1 795
1864 brødre i krig
powrót do forum serialu 1864 - brødre i krig

Obejrzałem 3 odcinki i nie wiem czy chcę oglądać dalej. Bo jak na razie jest po prostu SŁABO.
Serial jest przerysowany (postać Monrada to jakieś nieporozumienie, do tego historia
przedstawiona okropnie jednostronnie, jak dotąd wynika z niej, że cała ta wojna jest skutkiem tego,
że duńczycy na szczeblach mają nierówno pod kopułą), oprócz tego symbolika jakby ją wymyślał
siedmiolatek (krew na rękach Monrada po ogłoszeniu wojny, serio? uśmiałem się), wątki, które
wydają się zupełnie niedorzeczne i są wręcz groteskowe na tle takiego tematu, głównie wątek
współczesny, w którym zdaje się, że reżyser usilnie będzie próbował szukać podobieństw między
wojną o szlezwik z wojną na bliskim wschodzie... Dziecinada. Pomijam już romans braci z tą laską i
wątek pedofilski, to musiało się pojawić, w końcu to duńskie kino... Po trzech odcinkach 2/10

ocenił(a) serial na 6
hjertebarn

Nie jest wcale taki zły.Mnie się podobają zdjęcia i muzyka w tym mini serialu.Oglądam i zostały 3 odcinki...ciekawe jak się skończy,pomijając watek historyczny.Świetna rola Nicolas'a Bro,bardzo go lubię.

ocenił(a) serial na 2
hjertebarn

jedyne, co się w tym serialu broni to strona wizualna.

ocenił(a) serial na 7
hjertebarn

Właśnie skończyłem oglądać całość. Cóż, sporo racji w tym co mówisz. Banalna fabuła i Duńczycy z bałaganem na strychu (w filmie i za kamerą). Strona wizualna no i dbałość o broń i umundurowanie jak najbardziej na plus. Dwa ostatnie odcinki oglądałem z dużym zaciekawieniem, resztę z lekkim wymuszeniem. Ogólnie jako miłośnik epoki polecam, ale dla zwykłego widza szukającego dobrej rozrywki odradzam :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones