PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005323}

1883

8,1 7 268
ocen
8,1 10 1 7268
8,2 4
oceny krytyków
1883
powrót do forum serialu 1883

No nie mogę zrozumieć ska ten serial ma tak wysokie oceny. Prawdę mówiąc oczekiwania były wysokie, ale wyszło jak wyszło.
Osobiście jestem bardzo rozczarowany. Żeby nie robić zbyt wielu spoilerów to powiem tylko, że jak dla mnie jest to serial o tematyce "miłosne podboje i doznania ładnej blond buźki na preriach dzikiego zachodu"

ocenił(a) serial na 9
Piotr_Gulinski

i jest to Twoim zdaniem serial zasługujący na ocenę 1?

sobanek

No taka jest moja ocena. Z każdym odcinkiem jest niestety gorzej. Nie mam nic przeciw temu, że komuś się bardzo podoba lub średnio podoba. Poddałem tylko temat do dyskusji. Szczerze mówiąc spodziewałem się zupełnie czegoś innego niż widzę na ekranie. Szkoda, bo mogłoby być na prawdę nieźle.

ocenił(a) serial na 9
Piotr_Gulinski

moim zdaniem jest znacznie lepiej niz ocena jeden, ta wydaje mi sie mocno krzywdzaca. Oczywiscie gust jak dupa - każdy ma swoj

ocenił(a) serial na 10
Piotr_Gulinski

Ale jednak obejrzałeś,
serial genialny nie było lepszego od czasu czarnobyla

jabis64

Powinni używać go w Guantanamo do torturowania terrorystów
Poważny i pompatyczny, że aż chce się śmiać. Polecam tylko tym, którzy lubią patrzeć, jak rośnie trawa i słuchać narracji w stylu Terrence'a Malicka z offu na tematy, które nikogo nie obchodzą.

ocenił(a) serial na 8
Amfios

Dzięki, mnie namówiłeś :)

ocenił(a) serial na 9
streamus

stary szacun za literki :) Ogromne podziękowanie :) Serial, chyba istotnie od Czarnobyla nie było lepszego.

ocenił(a) serial na 8
sobanek

Nie ma za co, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Amfios

Ooo i następny matoł..
I to jeszcze lepszy od założyciela tematu

ocenił(a) serial na 9
HRA

zostaw, pomylił leki na noc z tymi na dzień ;)

ocenił(a) serial na 5
Amfios

+1. Niestety, bo myślałem po pierwszym że będzie kozak, a tu po każdym odcinku coraz gorzej.

ocenił(a) serial na 5
Amfios

+1. Niestety, bo myślałem po pierwszym że będzie kozak, a tu po każdym odcinku coraz gorzej.

ocenił(a) serial na 9
Piotr_Gulinski

8.3 filmweb, 9.1 imdb ech... jak mawia klasyk szkoda strzepic ryja

ocenił(a) serial na 3
sobanek

Równie dobrze jak twoja ocena na 9

ocenił(a) serial na 9
andymen

gust jak dupa, kazdy ma swoj, w Twoim przypadku oznaka jego braku XD

ocenił(a) serial na 3
sobanek

Zgodnie z twoim tokiem myślenia sugerujesz, że nie mam dupy. Gratuluję odpowiedzi na pytanie dla kogo jest to serial. Odpowiedź: dla ludzi, którzy nie potrafią logicznie myśleć.

ocenił(a) serial na 10
Piotr_Gulinski

Następny kretyn...
Skąd wy się bierzecie?
Jakąś fabrykę idiotów w Chinach Filmweb otworzył?

HRA

Hmm.... Odpowiem tylko raz, bo nie będę się zniżał do poziomu jaki prezentujesz. Miałem takie prawo ocenić ten serial na 1 i nikt mi tego nie zabroni. Wyraźnie napisałem, że nie mam problemu z tym, że komuś podoba się nawet na 10. Poziom wypowiedzi i wyzwisk stosowanych przez Ciebie dużo o Tobie mówi i szkoda tego komentować. Podejrzałem Twój profil i jest wiele Twoich ocen filmów i seriali, które mógłbym podważyć i się z nimi nie zgodzić, ale uważam, że masz do takich ocen prawo jak każdy inny. Czy jeśli się nie zgadzam z Twoimi ocenami to mam Cię od razu atakować wyzwiskami??? No chyba nie. Nie sądzę, żebyś to kiedykolwiek zrozumiał. Wszystkiego dobrego.

Piotr_Gulinski

Co sie dziwic,ze slaby juz dwa poprzednie projekty tego pana byly na zenujaco niskim poziomie,tak wiec podziekuje i za ten najnowszy i nie bede tracil nawet sekundy mojego zycia.

użytkownik usunięty
Piotr_Gulinski

Mój temat też odwiedził HRA i nie spodobała mu się moja opinia , podobnie jak twoja . Serial nie oceniłem co prawda na 1 , jednak każdy ma prawo do swojej oceny i do swojej opinii . Za dużo nieścisłości i totalny nierealnych rzeczy , które można długo wymieniać , częścią podzieliłem się w moim temacie . Uznanie tak słabej produkcji za arcydzieło które przejdzie do kanonów kinematografii jest nie trafione moim zdaniem . Ten serial obraża dosłownie emigrantów z Europy i oczywiście widza pokazując rzeczy takimi jakimi nie były ( brak realiów ) . Niestety wielu którzy się z tobą nie zgodzą używają zamiast argumentów inwektyw .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

No tak, twój szambiarski wpis i 10 np. dla Dziewczyn z Dubaju i Przygód psa Cywila jednoznacznie dowodzą, że likwidacja gimnazjów była wielką pomyłką, pajacu.

ocenił(a) serial na 3
Piotr_Gulinski

Też się dziwię tym zachwytom. Obejrzałam dwa odcinki. I nie potrafię się zmusić do trzeciego. Nuda...

ocenił(a) serial na 8
Piotr_Gulinski

Oglądaj Dlaczego ja Trudne sprawy i wypociny papryka vegi, ale nie oceniaj czegoś, czego nie zrozumiesz i oceniać nie potrafisz. Jedna gwiazdka za tak świetną grę aktorów np. Sama Eliota, świetne widoki, montaż, dialogi, kostiumy, oddanie realiów tamtych czasów itd itp ... Szkoda miejsca w internecie na takich półgłówków jak ty.

użytkownik usunięty
lolexX123

Inwektywy ze strony nacjonalisty zapatrzonego w Adolfa . Niezłe bajki piszesz na swoim profilu , tylko że fakty były inne . Proponuje udać się na terapię , nie wyładowywać frustracje na innych , którym się film lub serial nie podobał .

ocenił(a) serial na 8

Twoja interpretacja cytatu jest godna tvp m.in. zero prawdy, brak logicznego myślenia, czytania ze zrozumieniem i sianie dezinformacji. Mowa tu o serialu, a obgadywać nieznajomych możesz w szkole dzieciaku. Ten serial jest bardzo dobry, ale dzisiejsze pokolenie woli Avengersów, a to znacznie wpływa na jakość produkcji. Dobrze, że są jeszcze koneserzy dobrego kina.

ocenił(a) serial na 1
lolexX123

Przecież ten serial jest tak denny że to właśnie Avengersi ubrani w westernowy klimat. Jest w tym gniocie wszystko ze współczesnej polipoprawnosci dla widza-debila.

ocenił(a) serial na 9
Piotr_Gulinski

ten serial jest narracją, deklu. Po części patrzymy na świat (tamten świat, o którym ty nie masz żadnego pojęcia) oczami młodej dziewczyny i słuchamy jej spostrzeżeń. Sposób, w jaki to zrobiono jest niesamowity, nawet w warstwie lingwistycznej i konceptualnej zachowano oryginalną stylistykę pamiętnikarskiej literatury XIX stulecia w Stanach Zjednoczonych. Demokracja bywa dołującym ustrojem: motłoch nie tylko ma prawo głosu, ale nawet ośmiela się negować arcydzieła.

ocenił(a) serial na 9
R_L_1325

lingwistycznej i konceptualnej i tutaj zgubiłeś uwagę autora tego postu, prawdopodobnie do tej pory lize się po jajach i zastanawia co napisałeś ;)

ocenił(a) serial na 9
Piotr_Gulinski

Błagam tylko nie bierz się za 1923 bo znowu Ci sie nie spodoba i znowu bedziesz musial dac jedynke i potem slusznie zreszta ludzie nazwa cie idiota... szkoda twojego trudu

Piotr_Gulinski

tez mam takie odczucia. Nie wiem skad te wysokie oceny, to średniak jaki wiele. Liczyłem na dobry western a w zamian dostajemy romansidło z główną narratorką jako bohaterką i te jej wywody co odcinek. Migranci ni w ząb nie mieli rozumiec angielskiego, po paru dniach wyprawy większosc rozumie kapitana i nic nie trzeba im juz tłumaczyć, żenada

ocenił(a) serial na 9
Piotr_Gulinski

a ja z kolei nie moge zrozumieć, jak można tak wspanialej rzeczy dać jeden.

ocenił(a) serial na 9
winopiotr

Można, jak się w kinie nie szuka mądrych, uniwersalnych wartości. Wg niektórych Elsa mówiła bardzo mądre rzeczy, a wg innych ,,plotła bzdury''. Na przykład jej teksty o wolności... Ale co się dziwisz, że ktoś ich nie zrozumie, jak sam ma mentalność niewolnika? :P

ocenił(a) serial na 9
Zuzhet88

Otóż to :)

ocenił(a) serial na 1
Piotr_Gulinski

Bo ogladaja go dzieciaki, dla ktorych wazne ze jest strzelanie, przeklinanie i gole cycki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones