PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779721}

19+

4,7 2 055
ocen
4,7 10 1 2055
19
powrót do forum serialu 19+

Jedynym hamulcem tego szajsu, jakim są seriale paradokumentalne są durnowate seriale z Turcji. TVN na razie nie ma tego drugiego i produkuje ten cały rzyg. Ukryta prawda chociaż sprawa wrażenie robionej pół żartem pół serio. Tutaj totalny burdel, sztuczne jak cycki Rodowicz sceny aktorskie, z dupy scenariusz i ta wkurzająca forma zapisu wideobloga…

ocenił(a) serial na 1
Amlieithydd

Moja żona ogląda to gówno żeby się zresetować po pracy, wszystko jest tam tak irytujące, że nieraz mam ochotę rzucić pilotem w telewizor gdy mimowolnie słyszę lub widzę ten szit

ocenił(a) serial na 1
tomaszjozefowski2884

Lepiej rzucić żonę niż psuć telewizor ^^

użytkownik usunięty
tomaszjozefowski2884

Rzeczywiście jest to wyjątkowe gówno...

Amlieithydd

Gowno to jest ale nie porownuj tego do seriali tureckich. Bo gra aktorska w 19+ to jest dno tam przynajmniej cos soba reprezentuja aktorzy

Aiva1993

tutaj to patologia i kto to oglada?

ocenił(a) serial na 10
Amlieithydd

a to nie jest pół żartem pół serio?! a te "seriale" o życiu typu m jak miłość, czy na wspólnej?
to ma być właśnie dla beki, a własnie tamte "życiowe seriale", są bardziej żenujące, tu ma się po prostu dużo dziać i się dzieje
ja bardzo lubię ten serial, bo mnie odpręża, i od razu wspomnę, że mam sporo więcej niż 19 lat i lubię ambitne kino, ale za to seriale lubię rozrywkowe :)

ocenił(a) serial na 6
Rudzia_1

Mnie też ten serial bardzo odpręża, takie "guilty pleasure" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones