Dziwne jest to jak możesz mieć 5 sezonów na 10 płytach DVD?Chyba format DIVX zgrany na płytch DVD.Lub jakim cudem masz 5 sezon skoro on nie został wydany jeszcze w Polsce na DVD?Pewnie ściągłeś z netu 5 sezon.
Od razu wiedziałem iż tepy z Ciebie człowiek ! :) Przykro mi bardzo iż los Cie tak skrzywdził.Pewnie naprawde tak sie nazywasz :) :) :)
P.S. STOP PIRACTWU !!!!
niech kazdy, kto to czyta zglosi do usuniecia posty stolca. Heh, tak ksywa, pewnie jakis uraz, bo nie sadze, ze slowo nikczemny znalazlo sie tam przypadkiem.
No niestety jeśli Twoje teksty oznaczają iloraz Twojej inteligencji to już mi Ciebie żal iż tak bardzo skrzywdził Cie los.Pewnie każdy jeden odcinek "24" musiałeś oglądać 24 razy żeby zajarzyć o co tam chodzi.