PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38548}

24 godziny

24
7,4 18 338
ocen
7,4 10 1 18338
6,8 5
ocen krytyków
24 godziny
powrót do forum serialu 24 godziny

świeżo po maratonie wszystkich sezonów

- żądam immunitetu
- you son of a bitch! ( w polskiej TV - Ty draniu!)
- kula przeszła na wylot, nie uszkodziła tętnicy
- wycisnę to z niego
- ściągam obraz z satelity
- przesyłam instrukcję

darekkocurek

jeszcze damn it - cholera ;)

ocenił(a) serial na 8
kilop

Dokładnie

ocenił(a) serial na 7
darekkocurek

- prezydent Cię potrzebuje
- rozkaz prezydenta
I to wszech obecne mięso armatnie z agencji , wszyscy giną prócz paru osób .

ocenił(a) serial na 9
darekkocurek

Aj nid tu spik łit prezident!

ocenił(a) serial na 5
darekkocurek

Proszę, nie rób tego. Proszę, zrób to. Proszę, proszę, PROSZĘ musisz mi zaufać :o)

darekkocurek

Wydaje mi się, że jest to serial, którego szukam od lat. Ktoś napisał do mnie na zagranicznym forum: "Something very similar happens in an episode of 24, season 1. Dennis Hopper with an East European accent plays the "warden." (Actually a colonel or general for some rogue military unit.) He shoots the first guy after saying he's free, then makes a threat to the second guy. I don't know what episode it takes place in." , a chodzi o to, czego szukam: Pamiętam scenę, w której jeden z więźniów (kojarzę go jako wysokiego, dobrze zbudowanego gościa) idzie długim korytarzem więziennym, ponieważ chwilę wcześniej strażnik powiedział mu, że jest już wolny. Podobny motyw jak z Tommy Williamsem w "Skazanych na Shawshank", ale to nie to. W pewnym momencie strażnik strzela mu w plecy (więzień się tego kompletnie nie spodziewał) i zabija go jednym strzałem. Potem mówi do drugiego więźnia (podobnego do Ray Liotta chyba): "Ty się pomęczysz".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones