Herosi
4400 od pierwszych minut mnie nie przekonywało.
efekty są dobre ale sposób realizacji ujęć mnie zniechęcił.
przez tych kilka minut jedynie ta niebieska kula była interesująca - ciekawy motyw.
ps. z tego co wiem to najpierw był 4400 ale w pełni nie wypalił (nie dokończony) to stworzyli herosów którzy są jakoby...
Serial The 4400 to jak by to powiedzieli nie-elgiebetowcy jest normalny, natomiast 4400 to potworek poprawny politycznie w 80% obsadzony przez kolorowych aktorów i białych strażników pilnujących 4400 w zamknięciu.Trafiłem na S01E02 tego szitu i pękałem ze śmiechu jak lewactwo wprowadziło genderowe postacie (bez cech...
więcej