PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747667}
7,0 4 085
ocen
7,0 10 1 4085
Aż po sufit
powrót do forum serialu Aż po sufit!

Kama jest beznadziejna. Tzn. aktorka, która ją gra jest po prostu słaba... wszystko, co mówi brzmi zbyt teatralnie, psując serial :/

robipati

Ogromne problemy z dykcją i z grą aktorską, z wyrażaniem jakichkolwiek emocji przed kamerą.

ixxert

Tak, to prawda, emocji po niej też nie widać :/

robipati

Pasuje do swojego brata- Łukasza, obydwoje grają na najniższym poziomie.

Igojad

Hahhaah w sumie racja :D

ocenił(a) serial na 4
robipati

DOkładnie... w 'miasto 44' dała jakoś rade, może dlatego że było jej tam mało. Ale tu jest fatalna... Może faktycznie powinna strzelić kielicha..
Co do aktora grającego Łukasza- jestem w szoku jak kładzie tą rolę. Widziałam go w 'mój rower' i 'czasie honoru' i grał naprawdę dobrze, a tu- żal patrzeć...

robipati

Właśnie oglądam po raz pierwszy i weszłam tu po to, by poczytać komentarze o Kamie. Bałam się, że tylko ja mam takie wrażenie, ale jest więcej osób podzielające moje zdanie :) Kama jest odpychająca...

brudna91

Prawie miesiąc temu statystowałam do "Aż po sufit" i nic mnie tak nie ucieszyło, jak fakt, że na planie nie było Kamy :)

ocenił(a) serial na 7
robipati

mnie też irytuje gra aktorska tej pani... głos i w ogóle wszystko. Nie lubię jej oglądać.

ocenił(a) serial na 6
kasjess

irytująca, wiecznie ma focha i cięzko mi się ją ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones