PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747667}
7,0 4 085
ocen
7,0 10 1 4085
Aż po sufit
powrót do forum serialu Aż po sufit!

Myślicie, że Zośka mówiła na koncu odcinka prawdę do Tomka, że go nie kocha? CZy może przestraszyła się?




Hermioneczka

Myślę, a w zasadzie mam nadzieję, że się przestraszyła. Odcinek mocny, młodzi grają dobrze (poza Kamą i Łukaszem oczywiście).

robipati

Też mi się tak wydaje, tak samo jak nie powiedziała całej prawdy o swojej rodzinie...

Hermioneczka

Szkoda, że nigdy się nie dowiemy, jaka jest prawda :(

robipati

Podobno ma być drugi sezon;)

ocenił(a) serial na 8
Hermioneczka

Nie bedzie. Serial został porzucony.

deichman1996

w takim razie twórcy zrobili bardzo duży błąd...

Hermioneczka

dla mnie ten serial był o wiele lepszy od lekarzy...

ocenił(a) serial na 7
Hermioneczka

Mam taką nadzieję. Bardzo spodobał mi się ten serial. Taki luźny, ale z ciekawymi wątkami, niekiedy trochę przekoloryzowanym jak na normalną rodzinę, ale jednak nadal mnie ciekawi co będzie dalej.

karina7373

Już zaczęli kręcić nowy serial zamiast "Aż po sufit", więc nie sądzę, by go jednak przywrócili. Oglądałam ze względu na Gdynię, zapewne normalnie nie zawiesiłabym na nim oka, ale muszę przyznać, że był całkiem ciekawy. Gdyby tylko zastąpili kamę kimś bardziej naturalnym, to byłoby idealnie. Ale niestety nigdy się nie dowiemy, co dalej, no chyba że ktoś postanowi obejrzeć francuski oryginał serialu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones