PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747667}
7,0 4 086
ocen
7,0 10 1 4086
Aż po sufit
powrót do forum serialu Aż po sufit!

Ojciec -Cezary Pazura pokazał w 1 odc, że jest aktorem wszechstronnym i w każdej roli się sprawdzi. W drugim odc już go "schowali" i już go we wszystkich kolejnych odcinkach jest mniej - szkoda.
Matka - Edyta Olszówka - w pierwszym odc strasznie mnie drażniło te Jej charczenie, zachrypniety głos. W kolejnych odcinkach już przestała "chrypieć". Postać matki ani na plus ani na minus, po prostu tam jest...

Dzieci - przez pierwsze odcinki fatalne aktorstwo, strasznie sztuczne wszystkich po kolei:

Kamil, synek mieszkający u sąsiada, na początku strasznie drażniący, zupełnie nie potrafi się wczuć w te swoje żarty. Spodobały mi się natomiast te sceny z dziadkiem na klifie - pokazał ten aktor, że znacznie lepiej czuje się w poważniejszych rolach a nie takiego hisptera- idioty...

drugi synek - ogólnie drewno, może się wyrobi, może nie

córka Kama - już pisałem w innym komentarzu. Aktorka ma ogromne problemy z dykcją i utożsamianie się ze swoją rolą. Najbardziej drażniąca postać w serialu.

Sąsiad - mieszkający u siebie, podobnie drażni jak "Kama" tyle, że tutaj swoją nijakością i marnymi tekstami o niczym. Postać ma się wrażenie, że jakiś zakamuflowany gey :D

Pielęgniareczka - OK, chyba najbardziej naturalna i dobrze wczuła się w swoją role.

Synowa - też ujdzie, tylko te wielkie męskie ramiona (w 4 odc) w innych odc wygląda zgrabniej jak ich nie pokazuje

Dziadek - ma początki choroby psychicznej a może Ajchajmera a ta taka kochana i troszcząca się o dziadzia rodzina nawet tego nie zauważa - trochę to dziwne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones