PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710728}

A to Z

6,1 768
ocen
6,1 10 1 768
A to Z
powrót do forum serialu A to Z

... długo się na antenie nie utrzyma...

Aintha

Ludzie w stanach mogą polubić serial ze względu na parę aktorską, gdyż w swoich serialach zyskali sobie dużą popularność szczególnie Feldman. A Cristin Milioti jest tak urocza, że można się rozpłynąć XD

ocenił(a) serial na 5
kiwi22pl

Zobaczymy :). Wszystko też zależy jak poprowadzą akcję dalej.
Ja Feldmana lubię bardzo, ale CM nie lubię :D. Rozczarowała mnie jako matka :)

Aintha

Ja Cristin Millioti nie oglądałam w HIMYM i póki co nie miałam okazji się do niej zrazić. Z wyglądu trochę dziwna, ale sympatyczna. Feldmana natomiast lubię od dawna i cieszę się, że tu gra. Ogólnie pilot mi się podobał. Fajny, lekki serial. Czekam co będzie dalej :)

Aintha

Mnie osobiście jako matka podobała się bardzo i w sumie to nie wiem kogo bym widział zamiast niej. Jeszcze tylko miesiąc (niecały) i się okaże czy jest to coś wartego uwagi. Na początku jak zobaczyłem zwiastun na yt to myślałem bardziej, że to film niż serial ;)

Aintha

Nie jest zły, taki prosty, lekki i przyjemny serialik, ale raczej w jesiennej ramówce nie będzie miał wzięcia.
Pilot nawet chwilami zabawny ale ten Andrew jakiś taki strasznie przerysowany z tym romantyzmem, Cristin (Zelda) zupełna przeciwność, podobała mi się w HIMYM, tutaj jeszcze czegoś jej brakuje, zobaczymy jak się rozwinie.

Aintha

Zrobię taki mały offtop. Ktoś może polecić jakiś fajny serial ? Najchętniej jakiś nowy, wszystkie się pokończyły :(

Aintha

Po dwóch odcinkach też mam takie obawy. Serial sam w sobie jest nawet znośny, może nie do końca trafia w mój gust, jednak główna para aktorska daje rade. Są fajni razem, jest coś takiego uroczego w ich historii. Jednak oglądając nie mogłam się pozbyć wrażenia, że niektóre sceny aż za bardzo przypominają mi "500 days of Summer ". Mimo że film bardzo lubię, to jednak w tym serialu te podobieństwa trochę mi przeszkadzały. :/

Zobaczymy jaka będzie oglądalność, bo póki co nie zachwyca. Sama raczej nie czekam na kolejne odcinki, chociaż może czasem sobie zerknę.

Georgiana:
To zależy jakie seriale lubisz. Z tych premierowych seriali oglądam Gotham i bardzo mi się podoba- więc to mogę polecić, czekam jeszcze aż udostępni ktoś The Affair.

gemma_92

Podobieństwa w sumie są, bo te jest opowiadanie historii,którą mamy informacje, że w pewnym momencie się kończy i jeste to rodzaj podsumowania ( z resztą ejst to otwarcie powiedziqne w czołówce), a poza tym podobieństw nie widze. Może dlatego, że 500 dni miłości widziałem już dawno ( dobry powód żeby jeszcze araz obejżeć).

Osobiście z jesiennych nowości przypał mi do gustu bardzo i oglądam na bieżąco każdy odcinek.

To prawda że miejscami jest trochę przerysowany, ale specjalnie mi to nie przeszkadza.
Mam nadzieję, że serial się utrzyma i będzie mi dane poznać całą historię (pewnie około 24 odc.) i nie powtórzy się histo z 100 Questions, gdzie serial według załonie powiniene mieć 100 odc. a skończyło się jak się skończylo na 6 (pomimo na prawdę ciekawej historii)

W podobnym tonie z nowości jest "Manhattan Love Story', dobrze się ogląda "Selfie', "Young and Hungry", "faking it'. Duże nadzieje pokładam w Constantine, ale jutro dopiero drugi odcinek więc zobaczymy.

Tyle z ostatnich nowości zdążyłem zweryfikować. Niektóre z nich są z sezonu wakacyjnego.

Aintha

i jak przewidziałeś, długo sie nie utrzyma. 13 odcinków i koniec serialu :)

ocenił(a) serial na 5
Dareios

... łaś :P

Aintha

A nie zwróciłem uwagi, wybacz :)

Aintha

podoba mi się historia serialu, wykonanie, aktorzy, ale za mało śmiesznych momentów, a te które mają być śmieszne są przeważnie żałosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones