PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729019}
6,3 534
oceny
6,3 10 1 534
Absolute Duo
powrót do forum serialu Absolute Duo

Co kiedy są wrzucane odcinki z polskimi napisami?!

Szoou

nie ma konkretnej daty, przewaznie co tydzien ale to roznie bywa bo zalezy od tłumacza - nie pytaj tutaj tylko na innych stronach jak juz bo tu trudno bys dostał odpowiedź./END.

The_Fallen

JEST JUŻ Z LEKTOREM IVO NA

2831996

NA STRONIE animek24

2831996

a co mnie lektor (i to ivo jeszcze) interesuje, anime sie z napisami oglada.

The_Fallen

kto lubi to lubi

2831996

chyba tylko ktos nienormalny woli z lektorem. ale patrzac na twoj nick to raczej geniuszem nie jestes.

ocenił(a) serial na 6
The_Fallen

Niekoniecznie nienormalny. Raczej nie wladajacy jezykiem angielskim/japonskim i majacy opory przed czytaniem. W seriach w TV - jak Sailor Moon czy Captin Hawk lektor byl bardzo wskazany. Co do samego Absolute Duo, po 6 odcinkach bohaterka zaczyna mnie już irytować swoim sposobem bycia.. jeszcze kilka odcinków "Toru.. Toru.." i zaczne jej życzyc smierci:)

Szramiasty

ee tam, mnie to nie przeszkadza - tej jej ''ja!'' czy ''naj'' sa takie slodkie ;) - a jak w jednym odcinku glowny bohater powiedział ''ja!'' to mnie zniszczyło.

ocenił(a) serial na 6
The_Fallen

też tak uważałem, ale słoiczek słodkości się przepełnił :) ogolnie chyba miałem wrażenie, ze to będzie bardziej action story a po zakończeniu ostatniego odcinka, to już totalnie harem story gdzie walka na bron ma byc tłem do walki o serce głównego bohatera;)

Szramiasty

no nie no bez przesady ;). to i tak dobre anime, mi sie bardzo dobrze oglada - jedna z paru serii z zimy co mnie tak wciągają mocno.

ocenił(a) serial na 6
The_Fallen

Bo to słaby sezon jest :) Poza Duo już tylko Assasination Classroom i Dark Parade ogladam z tych co sie w 2015 zaczęły:)

Szramiasty

w 2014 zaczely i nie jest slaby, jest sredni ale jak na zime to bardzo dobry - jak sie nie znasz to siedz cicho, nie lubie gadac z ludzmi ktorzy dziadzieją i nic im sie nie podoba.

The_Fallen

zreszta pare serii zawsze wciaga a reszta sie podoba ale nie wciaga - naucz sie rozrozniania dobre/bardzo dobre od wciągające bo widze masz problem.

ocenił(a) serial na 6
The_Fallen

EOT. Rozmowa z ignorantami jest mi zbędna.

Szramiasty

sam jestes ignorant i dziad.

ocenił(a) serial na 6
The_Fallen

Wole być dziadem ale przynajmniej mogącym brać udział w dyskursie na poziomie akademickim, niż istotą o niewątpliwie zbyt małym rozumku by się takiego podjąć. Samo sobie wystawiasz świadectwo sposobem w jaki budujesz wypowiedzi. Smutne jedynie że grono osób które znają się na filmie, może odnosić negatywne wrażenie na temat osób interesujących się animacją kiedy natrafiają na takie niewydarzone jednostki. Właśnie przez bezkrytyczne względem siebie jak i swojego hobby podejście jakie reprezentujesz i indywidua tobie podobne, pokutuje w sieciowym społeczeństwie pojecie mangozjeba. Niestety znikomy poziom samoświadomości i autorefleksji nie dopuści tego do twojego rozumku.

Szramiasty

Wiesz, mnie nie interesuje twój gust, nie musisz go wygłaszać ale napisałeś to tak jakby ten sezon naprawde był słaby gdy tak nie jest.

The_Fallen

nie lubie jak ludzie dziadzieja czyli nic im sie nie podoba bo tak.

ocenił(a) serial na 3
The_Fallen

W porównaniu do poprzednich sezonów ten jest super słaby (nie mówię o tych co się zaczęły w poprzednich dla mnie to nie jest ten sezon).
Ja oglądam już tylko Koufuku Graffiti, Death Parade, Saekano, Rolling Girls i Isuca. Pozostałości z poprzedniego - Swietne Shirobako i Parasyte, no i Shigatsu wa Kimi No Uso.

rascal0pl

a jojo? oj gostek.

ocenił(a) serial na 3
The_Fallen

a Jojo ssie. Ale to moja opinia, także zakończmy temat już tutaj.

rascal0pl

sam ssiesz.

ocenił(a) serial na 7
The_Fallen

Wszystkie anime jakie oglądałem do tej pory oglądałem wyłącznie z napisami i w niczym mi to nie przeszkadzało. Lektor często bywa nietrafiony a ivo doprowadza mnie do szału. Dobry tłumacz potrafi pod napisami wyjaśnić wiele smaczków i nawiązań do japońskiej kultury, czego lektor zrobić nie może.

ocenił(a) serial na 7
Szoou

Na animezone są odcinki z polskimi napisami. Ukazują się do 3, 4 dni po premierze w Japoni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones