PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024873}

Adwokat rozwodowy Shin

Sinseonghan, ihon
7,2 175
ocen
7,2 10 1 175

Adwokat rozwodowy Shin
powrót do forum serialu Adwokat rozwodowy Shin

Raz na jakiś czas

ocenił(a) serial na 8

zdarza się.że zupełnie przypadkowo trafiam na serial,po którym zbyt dużo się nie spodziewam,a już po kilku minutach ,jestem kompletnie zachwycona. Jestem dopiero po trzecim odcinku i już żałuję jest ich tylko dwanaście.Cho Seung Woo jest po prostu przecudny,można go jeść łyżkami. Kompletnie inna rola niż w rewelacyjnym Stranger,aktor ,jak dla mnie, kompletny.

ocenił(a) serial na 8
karinahel

Mnie również bardzo ten serial się spodobał, tym bardziej, że już ładnych kilka lat czekałam na powrót Cho Seung Woo na mały ekran. Serial o takiej rodzinnej atmosferze, mimo,że przecież jego motywem są sprawy rozwodowe. Jednak nie jest to ani prawniczy triller, ani batalia o argumenty sądowe i o to, kto ma rację.Niektóre kazusy dla mnie nawet mało realne w życiu. Za to trzej główni bohaterowie i ich męska przyjaźń dla mnie bomba. Prawdziwi ludzie. Coś im w życiu wyszło, coś nie, ale żyją i mają poczucie humoru. Trzymają się razem i wspierają się, bez podtekstów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones