PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396326}

Afryka, moja miłość

Afrika, mon amour
6,9 310
ocen
6,9 10 1 310
Afryka, moja miłość
powrót do forum serialu Afryka, moja miłość

Berlin, 1914 rok. Katharina von Strahlberg (Iris Berben) odkrywa, że jej mąż Richard (Robert Atzorn) miał romans ze swoją bratową Marthą (Catherine H. Flemming), która niedawno popełniła samobójstwo. Upokorzona kobieta chce odejść od męża. Powszechnie szanowany pułkownik von Strahlberg próbuje zatrzymać ją grożąc, że już nigdy nie zobaczy ich syna Georga (Benjamin Strecker). Katharina pozostaje jednak nieugięta. Niebawem spotyka znajomego biznesmena, Arne Larsona, który oferuje jej pracę w Niemieckiej Afryce Wschodniej, gdzie prowadzi interesy. Kobieta bez wahania porzuca życie w Europie i udaje się do Dar es Salaam. Jej towarzyszką podróży jest pielęgniarka Tanja (Bettina Zimmermann). Po dotarciu do niemieckiej kolonii Katharina dowiaduje się, że Larson zniknął bez śladu. Co gorsza, nikt nie zamierza jej zatrudnić, ani pomagać, by nie narazić się jej wpływowemu mężowi. Wkrótce jednak kobieta znajduje sojuszników: lekarza Franza Lukasa (Matthias Habich) i Victora Marcha (Pierre Besson), który jest z pochodzenia Szkotem. Połączenie romansu, dramatu wojennego, kryminału i rodzinnej tragedii. Fabuła miniserialu przywołuje skojarzenia ze słynnym obrazem "Pożegnanie z Afryką".
http://www.teleman.pl/prog-24211366-kino-dla-zuchwalych-afryka-moja-milosc.html

Gitka

właśnie leci na tvp1
:)

ocenił(a) serial na 8
Gitka

nie dość, że leci, to jeszcze jest oglądany i się podoba:))

ocenił(a) serial na 9
Gitka

ciekawy i wciagający i pokazna piękna afryka. polecam

patrycja_s

2.12.12 będzie leciał w TVP1 :)

ocenił(a) serial na 7
elenkaa

obejrzałam :)) podoba mnie się

ocenił(a) serial na 7
Estemi

tego syna to ojciec zabił?? jak ktoś wie to niech napisze bo ciekawa jestem

Estemi

tez wlasnie jestem ciekawa i wydaje mi sie ze chyba brat ojca pewnie sie dowiedzial ze ten mial romans, albo cos zle kombinuje

dyanka

Za tydzień się pewnie dowiemy :)

użytkownik usunięty
Estemi

ojciec, na pewno ;)

ocenił(a) serial na 7

Właśnie obejrzałam ostatni odcinek :) Też początkowo myślałam, że to ojciec, później Wiktor... a rozwiązanie zagadki jest zaskakujące :) Mógłby mi ktoś powiedzieć kim jest ten chłopiec z blond włosami?

Stingomaniaczka

W 2 części Katharina leczy jego matkę której nie da się już pomóc. Kobieta umiera, a Katharina zabiera chłopca i oddaje pod opiekę zakonnicą. Chłopczyk odchodząc z jedną z sióstr pyta czy po niego wróci. Katharina obiecuje mu że wróci. I stąd dziecko :)

ocenił(a) serial na 7
madlen90

Dziękuję bardzo :) Mam jeszcze jedno pytanie - w jaki sposób zginął mąż Kathariny? A właściwie kto go postrzelił, bo włączyłam akuratnie w tym momencie, w którym ona się nad nim pochylała.

użytkownik usunięty
Stingomaniaczka

Ten jego wspólnik, który cały czas mącił mu w głowie. (Później się okazało, że to był jego brat.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones