PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824412}

After Life

7,9 48 332
oceny
7,9 10 1 48332
7,2 21
ocen krytyków
After Life
powrót do forum serialu After Life

Świetny

ocenił(a) serial na 6

Gdyby nie na siłę domykanie wszystkich wątków w ostatnim odcinku to dałbym 8. Klimat trochę przypomina "The Kominsky method". Inteligentne dialogi. Cięty humor. Spora dawka pesymizmu, ale tak w klimacie "śmiech przez zły". Sieknąłem na jedno posiedzenie bo nie sposób się oderwać. Dobrze, że to tylko 3 godziny bo bym noc zarwał.

ocenił(a) serial na 9
P_a_b_l_o_s_z

ile jest odcinków?

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 10
P_a_b_l_o_s_z

ja pomyślałam że długość była idealna, cały serial polegał na wyjściu z depresji i poradzeniu sobie ze stratą ukochanej osoby, to zostało osiągnięte - koniec. Kommisky method mi się znudziło, było śmiesznie, ale po kilku odcinkach miałam uczucie że serial stoi w miejscu, tutaj płynnie sunęliśmy do przodu, piękne zakończenie, które daje nadzieję i pomysł na życie :) myślę że ten serial pomoże wielu osobom, które miewają stany depresyjne i czują jakby życie nie miało sensu i nie ma po co żyć, no więc dałam 10, bo mi pomogło :) i tak samo ja Ty, nie mogłam się oderwać, serial godny polecenia każdemu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones