PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824412}

After Life

7,9 48 057
ocen
7,9 10 1 48057
7,2 20
ocen krytyków
After Life
powrót do forum serialu After Life

za grzeczny

ocenił(a) serial na 5

za grzeczny, za bardzo moralizatorski, mozna obejrzec, spokojnie mozna tez odpuscic, lepiej wlaczyc sobie jakis stand up Rickiego

raf1979

Za moralizatorski - tu się zgodzę. Za grzeczny - też prawda, ale to mi nawet nie przeszkadzało. Warto jednak zobaczyć dla tych krótkich scenek gdy spotykają się z kolejnymi bohaterami nowego wydania gazety. Zwłaszcza mistrz gry na flecie ;)

ocenił(a) serial na 5
Kamilito

Dlatego napisalem, ze mozna obejrzec ale ktos odpusci to raczej nic nie straci.

ocenił(a) serial na 10
raf1979

Scena z cpunem na pewno nie jest grzeczna. Jest ostra jazda po bandzie

ocenił(a) serial na 5
pungushe

Co tu jest ostrego ?

raf1979

Nie widzisz niczego ostrego w tym, że gość niejako przyczynił się do śmierci-samobójstwa ćpuna?
Na jakie "ostre" akcje liczyłeś w przypadku takiego serialu?
Chyba pomyliłeś gatunki, oceniać komedię, komedio-dramat przez pryzmat filmu akcji - to niemiarodajne do granic możliwości.

ocenił(a) serial na 5
evileqq

he he... a gdzie ja tu szukalem filmu akcji? i w zaden sposob sie nie przyczynil do jego smierci....

ocenił(a) serial na 8
raf1979

no jakby on potrzebował pieniedzy, a on mu je dał, dokładnie widząc co z nimi zrobi, chyba nie rozumiesz czy to znaczy przyczynić się do czyjejś śmierci

ocenił(a) serial na 5
pomidor2002

jakbym ci dal pieniadze na bulke a ty bys sie ta bulka zadlawil to ja sie przyczynlem do twojej smierci ?

ocenił(a) serial na 8
raf1979

A czy on powiedział, że zamierza się zaćpać na śmierć, tylko że nie ma kasy? Hmmm no chyba tak, nie powiedział, że po prostu sobie przyćpa, tylko się zaćpa

ocenił(a) serial na 5
pomidor2002

no i ok, powiedzial ze sie zacpa i sie zacpal, chociaz akurat to nie takie latwe zacpaac sie na smierc.... no i sam chcial umrzec i umaarl wiec w czym problem?

ocenił(a) serial na 8
raf1979

Może nie jest łatwe, ale on mu to ułatwił i problem jest taki, że nie chcesz przyznać że przyczynił się do jego śmierci

ocenił(a) serial na 5
pomidor2002

a dlaczego mialbym nie chciec sie przyznac... bez sensu... nappiisaalem ci dlaczego wedlug mnie sie nie przyczynil.... juz dziecko daj spokojj ten serial byl tak nijaki, ze juz o nim dawno zapomnialeem. nie przez takie nijakie produkcje uwielbam Rickiego. No ale byl Netflix to musialo byc grzecznie

raf1979

to prawda, że przyczynił się do jego śmierci. gdyby mu nie dał tych pieniędzy to chłopak nadal by ćpał za te marne grosze ale żyłby. nie wiem czego więcej oczekiwałeś od tego serialu? że rozwali rudego tym młoteczkiem czy coś w tym stylu?

ocenił(a) serial na 5
cieplaherbatka

widze ze tyle wiecie o cpaniu co nic i juz nie pamietam tego serialu i nie chce mi pisac na jego temat

ocenił(a) serial na 5
raf1979

dokładnie, serial jakich wiele na N, mam wrażenie że chyba ktoś tu płaci za pochlebne komentarze pod produkcjami z N :D

ocenił(a) serial na 10
goly

No tak... A to Wy za darmo te komentarze umieszczacie???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones