Jestem po obejrzeniu trzeciego odcinka i nie wiem co o tym serialu sadzic. Wiem jedno, ze jest to najbardziej dziwna produkcja Syfy Universal Channel z jaka dane mi bylo sie spotkac. Tych cieplych "duchy" "demony" jakos przelkne ale smoki no kurde... Nie podoba mi sie to, ze przez wiekszosc obejrzanych przeze mnie...
wszyscy obśmiewają, a każdy ogląda. No dobra, przesadziłem. :D W każdym razie serial dość mocno odrzuca beznadziejnymi pomysłami, dialogami i aktorstwem, a jednocześnie przyciąga akcją i pewnie czymś jeszcze. Dawno nie oglądałem czegoś, co sprawiłoby, aby mój wewnętrzny głos rozsądku krzyczał mi w mózgu, aby to...