PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 006
ocen
7,1 10 1 11006
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

No zawiedzion jestem. Poszli na łatwiznę, dali dupy z tą zagrywką. Liczyłem, że jednak
wysilą się na coś bardziej ambitnego, a dali rozwiązanie najłatwiejsze do przewidzenia :<

ocenił(a) serial na 8
CPLQ

A co mieli zrobić ? Mogę się zgodzić że po części, mogli coś innego wymyślić. Pewnie było by to bardziej dramatyczne ale dzięki temu że tak to rozwiązali wszystko trzymało się kupy i było logiczne.

CPLQ

mam wrażenie, że scenarzystom najlepiej wychodzą historię jednoodcinkowe, a przy bardziej złożonych zaczynają się gubić. kombinują jak koń pod górę, żeby później rach ciach rozwiązać wszystko jakimś oklepanym schematem.
I z muzyką niestety nic się dalej nie zmieniło, ten serial ma chyba najgorszy podkład muzyczny ever.

ocenił(a) serial na 8
skucinka

o to jest rzeczowa krytyka, z którą mogę polemizować rzeczowo. Jeśli chodzi o muzykę to mogę się zgodzić że do najlepszych nie należy. Co do złożonych historii, przedstawianych w dwóch odcinkach to się nie zgodzę. Przykładem bardzo zgrabnej kompozycji stworzonej przez scenarzystów są odcinki "Familia" i "Lange, H.", które stanowią świetnie napisaną historię. Innym przykładem są epizody "Blye, K." i "Blye, K part 2 ". Te cztery epizody są przykładami idealnie napisanej historii, zawartej więcej niż w jednym odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones