PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

h t t p : / / w w w . n c i s l a m a g a z i n e . c o m / n c i s - l o s - a n g e l e s - e p i s o d e - i m p a
c t - p r e v i e w - v i d e o / (usuń spację) . Fragmenty następnego odcinka.

froggie_filmweb

Już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć ten odcinek :)

froggie_filmweb

Ostatnia scena tego odcinka była cudowna :)

mar1235

tak,tak. teraz tylko czekamy na tlumaczenie.

mar1235

Zgadzam się :-) Końcówka była najlepsza.

ocenił(a) serial na 10
Zuzik97

Ja tez sie z tym zgadzam :)
I Eric uporajacy sie z tymi dlugimi spodniami xd

Zuzik97

Najlepsze było jak zaczęła opowiadać chyba o jakimś filmie (nie ogarnęłam dokładnie) a on wtedy zaczął zasypiać, w końcu :)

ocenił(a) serial na 9
mar1235

swiadczy o zaufaniu, no i Hetty musiała słyszec wyznanie z zeszlego odcinka, wg mnie co odcinek to lepiej

ANULKA870

Dokładnie, moim zdaniem ten serial robi się lepszy z odcinka na odcinek.

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Zgadzam się w stu procentach. I teraz kolejny tydzień czekania...

WKwC

zgadza się. coraz lepszy! gdyby ktoś znalazł ten odcinek z napisami, proszę wrzućcie link:)

froggie_filmweb

Możliwe ze w najbliższych dniach będzie na ii tv więc tam możesz sprawdzić.

WKwC

Wytrzymaliśmy 4,5 miesiąca (to było strasznie dlugo), ale teraz każdy tydzień czekania to wieczność :)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Śmiem twierdzić, że dłużej się czeka na te pojedyncze odcinki niż czekało się na premierę xD

WKwC

Zgadzam się w zupełności

ocenił(a) serial na 7
froggie_filmweb

Na chwile obecną Deeks bije wszystkich :) jego sceny to mistrzostwo a ta ostatnia jest nawet lepsza niż cały poprzedni odcinek. Z wszystkich seriali które oglądam ten definitywnie ma najlepszy początek sezonu. Oby tak dalej :)

e_modrzew

Dokładnie, najlepsza premiera i jak na razie najlepiej się rozwija mam nadzieję, że spuszczą z tonu :)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Ja cały odcinek przesiedziałam jak na szpilkach :D Deeks wymiata! Chyba zacznę oglądać po angielsku bo nie mogę się już doczekać następnego odcinka .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones