PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

http://m.youtube.com/watch?v=yWZVrAknYaY
Zapowiada się całkiem fajny odcinek. Deeks wrócił! :)

mar1235

o tak!

ocenił(a) serial na 9
froggie_filmweb

pewnie sie juz wyspał

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Ktoś chyba będzie mieć kłopoty xD Biedna Kensi ja Hatty ją dopadnie xD

mar1235

h t t p : / / w w w . n c i s l a m a g a z i n e . c o m / n c i s - l o s - a n g e l e s - o m n i -s n e a k - p e e k - 1 /

mar1235

h t t p : / / w w w . n c i s l a m a g a z i n e . c o m / n c i s - l o s - a n g e l e s - e p i s o d e - o m n i - s n e a k - p e e k - 2 /

froggie_filmweb

Już się nie mogę doczekać ;)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Hehe, wrócił!! Ale jak dla mnie to Callen słusznie się martwi :P Coś chyba z nim nie tak :P Ta ich rozmowa na końcu... brrrrr aż miałam gęsią skórkę :P

dominikakirchner

No tak, ale Hetty powiedziała: Welcome back mr. Deeks :) a ona chyba najlepiej wie czy już z nim ok

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Hetty wie wszystko :D Co nie zmienia faktu ze Callen będzie się mu bacznie przyglądał:P

dominikakirchner

Właśnie się tak zastanawiam czy zarzucą ten wątek czy będzie się jeszcze jakoś rozwijał. Czytałam gdzieś (nie pamietam gdzie), że dużo będzie w tym sezonie o Kensi i Deeksie, i że w odcinku 8 czy coś w tych okolicach można się szykować na jakieś szokujące wydarzenia. Jak znajdę to wstawię.

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Spoko czekam w takim razie na nowe wieści, ale wydaje mi sie że fajnie by było jak by to poprowadzili. Zwłaszcza że teraz Sam wydaje mu się ufać aż nad to :P Taka ciekawa odmiana ^^ Tez czytałam że ma być dużo o Densi w tym sezonie ;) Jak na razie się nie zawiodłam ciekawi mnie jak poprowadzą ten wątek dalej no i co z ciążą Danieli :D

dominikakirchner

10 odcinek i pózniej 18 mają być ważne jeśli chodzi o Kensi i Deeks'a

dominikakirchner

http://danielaruahfans.com/tvguides-mega-buzz-more-spoilers-on-ncis-los-angeles- season-5/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones