PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

http://m.youtube.com/watch?v=sx6kyZZsYn4
Nie wiem czego się spodziewać po tym odcinku, ale zapowiada się niezła zabawa :)
0:12 i 0:15 nie mogę się doczekać :)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

^^ Ja w sumie też nie, ale wydaje się mniej poważny od ostatniego odcinka xD

dominikakirchner

No i tak jakby cała ta sprawa Callen'a się rozeszła. Co nie zmienia faktu że będą całkiem fajne momenty z Deeksem :) brakowało mi tego humoru :)

dominikakirchner

Zauważyłam, że forum trochę się zatrzymało, mało wpisów ostatnimi czasy

ocenił(a) serial na 10
mar1235

No to w sumie fajnie że teraz taki mniej poważny odcinek :P W tam tym było mega mało Deeksa ^^ No wszyscy siedzą cicho tylko my tu spamujemy:P Eww... to znaczy dyskutujemy :D

dominikakirchner

:) przynajmniej ktoś

dominikakirchner

http://ncislosangelesonline.wordpress.com/2013/10/17/shane-brennan-talks-densi-t he-box-and-more/ warte przeczytania :)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

No to na reście zacznie się coś ciekawego :D

dominikakirchner

Na to chyba wszyscy czekają :) a to czekanie do 10 i 18 odcinka będzie udręką :) ale na pewno jest warte tego co zobaczymy, bo mają pokazać coś czego widzowie się nie spodziewają, wiec z pewnością będzie ciekawie :)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Widowie może się nie spodziewają ale skrycie na pewne rzeczy liczą ;) Czyżby jakaś poważna rozmowa :D

dominikakirchner

Szczerze nie mam pojęcia, ale noe moge się doczekać :)

mar1235

*nie

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Gdzieś czytałam, że mają rozmawiać w 10. odcinku o pocałunku :D Ale to chyba nie jest pewny spoiler.
Najgorsze jest to, że dadzą pewnie mocną końcówkę i trzeba czekać na następny odcinek, nie wiadomo ile. ;/ I tak się zastanawiam, może w 18. odcinku pojawi się Jack ? ;p

net4

Ja czytałam, że w którymś odcinku mają iść na kolacje i odbyć poważną rozmowę, więc może o to chodzi. Niestety do 10 odcinka zostało jeszcze 6

ocenił(a) serial na 10
mar1235

No jestem ciekawa co wymyślili, ale wiadomo, że coś fajnego. No cóż, trzeba czekać :)

net4

Jestem pewna że warto :)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Jak Kensi ratuje Deeksa spod pędzącego samochodu, to przypomniało mi wybuch w 2x10 i strasznie nie mogę się doczekać tego momentu :D I te złamanie nieświadomie przez Deeksa reguły Hetty... Byle do środy. :)

net4

Oj tak coś czuję że dużo będzie się działo w tym odcinku i będzie dużo Deeks'a. A ta ostatnia scena ze zwiastunu będzie przesmieszna :)

ocenił(a) serial na 10
net4

Jak obejrzałam zwiastun to od razu pomyślałam czy tą regułą przypadkiem nie jest przybijanie piątki Hetty xD
ten wybuch albo z 2x17 jak wybiegł ze szpitala i strzelał, o. Ale nie ma to tamto, odcinek będzie na 100% ciekawy. Każdy jest, nie oszukujmy się xD

WKwC

http://www.ncislamagazine.com/next-on-ncisla-unwritten-rule-5x05-preview-by-gayl e-ghartler/

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Odcinek świetny, teraz tylko czekam na napisy!! Akcja Nell, zazdrosny Erick!! CUDO!! <3 No i buntowniczy Deeks :D

dominikakirchner

Wszystkie sceny Kensi i Deeks'a w tym odcinku były cudowne ;)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

To jest fakt :P Ale chyba Nell i Erick w tym jednym odcinku ich przebili:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones