PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

http://m.youtube.com/watch?v=_GD4WhZ0Uco
To jest po prostu tak cudowne, już nie mogę doczekać się wtorku. Jestem tak podekscytowana :)! Zapowiada sie
niesamowity odcinek. Kensi i Deeks <3 po obejrzeniu tego oniemialam z wrazenia

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Tak jak poprzedni zwiastun oglądam i oglądam w kółko :D Jestem świeżo po odcinku i już nie mogę doczekać się następnego ! :) I to będzie ostatni z udziałem Kensi :C

net4

Wraca w 18 :) ale ja mam tak samo ogladam to na okraglo

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Wiem, wiem. :) Ale to strasznie długo: 8 odcinków (ok. 2 miesięcy) + 2 miesiące przerwy...
I w zwiastunie ta chwila jak ten gościu bierze Kensi za zakładnika, a ona każe Deeksowi strzelać ;O Strasznie mi się to kojarzy z odcinkiem 2x10 :) Najchętniej to obejrzałabym ten odcinek teraz :D

net4

No dokładnie, ja nie moge tak długo czekać to jest wykańczające

net4

Wydaje mi się,że nie ostatni. Sądząc po zdjęciach promocyjnych odcinka 5x11. h t t p : / / w w w . n c i s l a m a g a z i n e . c o m / n ci s l o s - a n g e l e s - i r o n - c u r ta i n - r i s i n g- p r o m o -p i c t u re s /

ocenił(a) serial na 10
froggie_filmweb

Widziałam to, ale te same zdjęcie było w zdjęciach promocyjnych do 5x4. ;/
Ostatnio coś z nimi mieszają, bo zdjęcie Densi przy stole było i w 5x9 i w 5x10.

net4

ciągle mam nadzieję. zwłaszcza ,ze widnieje w obsadzie odcinka.

net4

I jak? Obejrzałaś już "The Frozen Lake"? Ja jestem po i muszę powiedzieć że ten odcinek doprowadził mnie do płaczu w wielu momentach. Zwłaszcza końcówka była tak emocjonalna

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Ja obejrzałam i wow. Strasznie mnie wciągnął :D A końcówka to ... o jejciu. Nawet brak mi słów :) Najbardziej mi się chyba spodobała rozmowa przy karetce i "our thing" i końcówka. Pisząc co to prawie wszystko chciałam wymienić, bo bardzo mi się podobały ich sceny :D Teraz tylko czekać na 11 odcinek, który ma być za 2 tygodnie ;/

mar1235

A co tam nie było emocjonalne. Kurde, nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak im się ułoży dalej. Są moją ulubioną parą z wszystkich seriali. Za dużo emocji jak na odcinek, nie zasnę.
Jakby złapał ją za dłoń lekko albo poprawił w którymś momencie włosy to chyba bym umarła. Teraz milion innych wersji tego odcinka powstanie w mojej głowie.

Bloodshake

Ja też nie mogę się doczekać jak to wszystko się potoczy. Mam nadzieje, że w 12 odcinku będzie kolejna emocjonalna scena związana z tym prezentem dla Kensi.
Są również moją ulubioną parą ze wszystkich seriali. Nie ma lepszej. Oni mają wszystko :) <3

mar1235

Zgodzę się, że wszystko. :D Wiadomo, że postacie są tak pisane, że najpierw się nie lubią, albo się droczą, a i tak na końcu będą razem. Tyle, że oni nie robią tego w taki typowy sposób. Wszędzie kipi chemią między nimi i ta magia. Plus obydwoje są totalnie seksowni i można ich zjeść przy oglądaniu. :P

Bloodshake

Zgadzam się w zupełności :) nie są tacy typowi, szablonowi i to właśnie w nich uwielbiam. Przy nich nie można się nudzić :)

ocenił(a) serial na 10
net4

Przeglądając zdjęcia do 5x11 zobaczyłam te zdjęcie, na którym jest Kensi. Szukałam zdjęć promocyjnych z 100. odcinka, żeby porównać, czy one nie są takie same i zdjęcie było bardzo podobne i na pierwszy rzut oka prawie identyczne, ale Kensi ma trochę inną bluzkę, więc pewnie będzie w tym odcinku :) Więc przepraszam tych, których mogłam wprowadzić w błąd :)

froggie_filmweb

To zdjęcie jest z 100 odcinka? Będziemy widywać Kensi ale nie wiem do którego odcinka. Słyszałam ze w 5x11 ma się pojawić. Z pewnością bedą to jakieś pojedyncze urywki czy cos w tym stylu. Na stałe wraca dopiero w marcu, ale nie pamietam czy pod koniec czy w środku. W każdym razie długo będziemy czekać

net4

Oglądacie na własną odpowiedzialność http://danielaruahfans.com/ncis-los-angeles-s05e10-the-frozen-lake-sneak-peek/ SPOILER!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Och, po co ja to oglądałam? Teraz będę czekać i czekać ;-; i wydaje mi się że to dłużej niż czekać od 4 do premiery 5 sezonu o: nie mogę się doczekać, chyba najlepszy odcinek tej serii, spokojnie może konkurować z 'Descent'.

WKwC

Jak dla mnie to ten zwiastun bije na głowę wszystkie inne i nie mowie tu tylko o NCISLA a odcinek z pewnością będzie najlepszy jak do tej pory

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Tak, zwiastun powala. 19 sekund pełnych emocji, 19 sekund które sprawia że chce się już obejrzeć odcinek, chyba nikt nie zrobiła takiego wcześniej

mar1235

tak ten odcinek na pewno będzie najlepszy

ocenił(a) serial na 9
patrycjad250

dla mnie boski, oglądałam rano o 4 żeby mi sie w pracy nie dłużyło zaraz powtóreczka a teraz krótko o odcinku:
kensi bije Deeksa , Hetty mnie wk.... na maksa , chyba po raz pierwszy, wszyscy szeptają o romansie, po LA lata gościu i obcina wrogom głowy, Deeks zmusza Kensi do określenia swojej wypowiedzi tak jak ona jego cały czas, co dziwne on nie może martwić sie o nią ale ona o niego już tak...epicki odcinek polecam...

ANULKA870

Ja też oglądałam o 3 rano :) nie mogłam czekać do popołudnia :) a odcinek był cudowny I wszystko w nim było: uśmiech, ból I łzy :( naprawdę moim zdaniem chyba najlepszy jak na razie odcinek. Nie wiem czy czytaliscie ale w 5x12 Kensi ma otrzymać jakiś prezent niespodziankę, który poprawi jej nastrój (mniej więcej tlumaczac). Miejmy nadzieję że od Deeks'a jakaś wideo rozmowa. Jakie są wasze pomysły?

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Ja musialam czekac do popoludnia, bo wiedzialam, ze jesli obejrze rano to w szkole nie bede myslec :)
Fajny pomysl na prezent i chetnie bym zobaczyla to :) Mniej realnym prezentem bylby przylot Deeksa do Kensi.

net4

To prawda ale mam nadzieję że to będzie związane z Deeksem.

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Oglądałaś na żywo? Jak tak to podałabyś może stronę na której oglądałaś? Bo kiedyś próbowałam oglądać ale nie chciało się w ogóle załadować.
Wideo rozmowa to rzeczywiście dobry pomysł, ale przylot Deeksa niezbyt realny pod tym względem, że niestety jest na tajnej misji więc... ale też mam nadzieję że to Deeks zrobi jej tą niespodziankę.

WKwC

Ja też mam taką nadzieję. Lubię świąteczne odcinki :)
Strony: http://radarscream.com/cbs.html http://ustvnow.com/ (tutaj tylko na miesiąc jest za darmo :( i jak będziesz się rejestrować to jako kraj wpisz: USA, bo inaczej nie przyjmie)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Aww...dzięki :3 to już wiem że nie śpię w nocy jak będzie 12 odcinek xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones