PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

h t t p : / / w w w . n c i s l a m a g a z i n e . c o m / n c i s - l o s - a n g e l e s - r e c o v e r y -p r o m
o - v i d e o / Szykuje się świetny odcinek. Wychwycił ktoś co Deeks mówił na końcu do Kensi?

froggie_filmweb

I want to be at my place, right now with you <3

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Oj jej jejciu!! Ciekawe skąd nagle taka poważna rozkmina i co na to Kensi!! Już nie mogę się doczekać :D

dominikakirchner

No wiesz w końcu musieli przeprowadzic taką rozmowę po tym pocalunku I tym co stało się w drugim odcinku.
Kensi jest tym trochę zaskoczona I zdziwiona, bo jej odpowiedz to było: What?

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Ja mam tylko nadzieję, że to nie będzie na potrzebę przykrywki, bo Kensi ma być dietetykiem, a Deeks pacjentem uzależnionym od seksu. I jeszcze następny odcinek (10) co ma mieć też duży wpływ na ich relacje... Jejciu. Po obejrzeniu zwiastunu, nie mogę się doczekać. Chyba obejrzałam z 50 razy promo <3

net4

Czy ten następny 10 odcinek będzie jeszcze przed zapowiadaną przerwą??

froggie_filmweb

Ten, w którym jedza kolacje?

mar1235

może tak,który odcinek będzie wyemitowany jako ostatni przed tą przerwą którą zapowiadali? 5x09 czy 5x10?

froggie_filmweb

Szczerze mowiac nie wiem, postaram się dowiedziec i dam znać :)

mar1235

super, czekam na informacje:)

froggie_filmweb

26.11.2013 a więc odcinek 10 "The Frozen Lake"

mar1235

nie spodziewałam się tak szybko. dziękuje:)

froggie_filmweb

Nie ma sprawy. Nie chciałam trzymac w niepewnosci :)

froggie_filmweb

Dowiedziałam się wczoraj ze po 5x10 maja być jeszcze 2 odcinki pezed przerwa. Nie wiem czy to jest pewne, ale taka informacje dostalam :)

mar1235

było by wspaniale!

ocenił(a) serial na 10
froggie_filmweb

Ale fajnie by było ^^ Wiadomo, że 11 na pewno będzie przed przerwą, a jak będzie 12 to wgl będzie cudownie :)

net4

Potwierdzone ostatni odcinek przed przerwą to 5x12, to będzie odcinek świąteczny ;) ukaże sie 17 grudnia

net4

Ja też oglądam to na okrągło :) i nie wydaje mi się żeby to było zwiazane z przylrywka, przynajmniej mam taką nadzieje. Wydaje mi się że 10 odcinek wyemituja jeszcze w tym roku, oby :)

ocenił(a) serial na 9
mar1235

SPOILER....ona odpowiada what? na wcześniejszą wypowiedż Deeksa , coś że nie chce być teraz z nią w tym miejscu , ona na to what? a on że woli być z nią u siebie....trzeba dodać że to Kensi sprowokowała go do wyznania tym , że znów nie mówi tego co czuje ino kombinuje
TRZEBA JESZCZE DODAĆ , ŻE W TYM ODCINKU POD PRZYKRYWKĄ GRAŁ PACJĘTA Z PROBLEMAMI Z SEKSEM, A NIECH MU SIE POSZCZĘŚCI

ANULKA870

Wiem, wiem ze odpowiedziala tak na to co wczesniej powiedział Deeks. Po obejrzeniu zwiastunu do 5x09 brzmialo to trochę inaczej :)

ocenił(a) serial na 10
froggie_filmweb

Są dwa takie same zdjęcia promocyjne. Jedno do 5x9, a drugie do 5x10, więc chyba kolacja będzie w ostatnich paru minutach i kolejny odcinek się zacznie tam gdzie się skończył poprzedni. Znając seriale to będzie coś szokującego na koniec odcinka i ciąg dalszy tydzień później. W sumie wolę tydzień przerwy, niż 2 miesiące :)

net4

Jeśli widziałaś zwiastun 5x09 to wiesz jak on się kończy I wydaje mi się że to będzie ostatnia scena tego odcinka

net4

Jak wrażenia po obejrzeniu? Jak dla mnie to sezon 5 jest najlepszy i bije na glowe wszystko inne

mar1235

jak dla mnie, WOOOOOOOOOOOOW :D

Kismet_

Kiedy obejrzałass?

Kismet_

A zwiastun nastepnego odcinka widziałaś?

mar1235

Widziałam :D

Kismet_

I co sadzisz? Jak dla mnie zapowiada się najlepszy odcinek tego szonu, jak na razie

mar1235

Bardzo dobry ten sezon :) trochę szkoda, że aż tak długo Kensi będzie nieobecna, ale cóż

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

Najważniejsze, że wróci ! :)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Cudowne :D A ostatnia scena... Coś wydaje mi się, że coś się zadziało między nimi tej nocy ^^ Te ich miny w zwiastunie kolejnego odcinka. W końcu Kensi jest w tej samej koszuli na zdjęciach do 5x10, więc nie ma opcji, żeby nie spała u niego :)

net4

Oj jeszcze 6 dni, za dlugo :(

ocenił(a) serial na 9
net4

Wydaje mi się, że w kolejnym odcinku rozdzielą partnerów, w związku z tym , że Deeks nie może sobie poradzić z zagrożeniem dla jego partnerki...tak coś w ten deseń , no i romans szybko wyjdzie na jaw.

Wie ktoś od którego odcinka nie bedzie kensi ? do kieedy?
aż ten macierzyński rozwali moją cierpliwośc jeden z lepszych sezonów ever nie tylko Ncis ale ogólnie serialowy

ocenił(a) serial na 9
ANULKA870

niestety dopiero w 18 odc ją znowu zobaczymy a deeks ma się pojawiać w ciągu tych ośmiu

ANULKA870

Kensi wyjeżdża do Afganistanu dlatego na jakiś czas się rozstaną. To będzie 7 ciężkich odcinków bez Densi

ocenił(a) serial na 10
ANULKA870

Ja mam nadzieję, że to nie będzie taki romans jak w Castle. ;/ Że chodzą ze sobą, sypiają i te oświadczyny ._. Lubię relację Densi, ale nie chcę, żeby ten serial był romansidłem.

net4

Ja też. Ich relacja jest super. Lubię jak się tak draznia nawzajem itp. To wlasnie sprawia ze ich uwielbiamy. Tez mam nadzieje ze nie bedzie tak jak w Castle

net4

ależ Wy się doszukujecie:d snujecie teorię! robi się coraz ciekawiej.

froggie_filmweb

Aaaaaaaa, mam małe zaległości, ale ten odcinek był niesamowity. No nie mogę... 7 razy przewijałam końcówkę i za każdym razem była coraz piękniejsza. Awww <3 Rozłożyło mnie to na łopatki. Nie zasnę dziś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones