PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

http://m.youtube.com/watch?v=Cc11Q71bQ90
Sabatino pojawia się w tym odcinku! Skąd się w ogóle tutaj wziął?! Jakieś pomysły jak potoczy się
ten wątek?

mar1235

Hmmm on jest z CIA, więc może w misji Kensi udział bierze też CIA, a że on już z NCIS współpracował to wyznaczyli jego. To sie chyba trzyma kupy jako tako? :P

Kismet_

Wiem, co nie zmienia faktu, że nie przepadam za nim I nie chcę żeby startował Kensi. Najbardziej nie mogę się doczekać kiedy Kensi dostanie ten prezent

mar1235

podepnę się tutaj,gdyż nie chce tworzyć nowego watku dla krótkiej notki:
"Dobre wieści dla fanów Danieli. Shanne Brennan obiecał, że nie będzie żadnej przerwy w historii Kensi, co więcej, Danielę zobaczymy w każdym odcinku. Zawdzięczamy to sprytnemu montażowi oraz specjalnie dobranemu scenariuszowi.
"Nie chcieliśmy, żeby Daniela zniknęła na pewną liczbę odcinków, więc bardzo dokładnie pomyśleliśmy, jak możemy to zrobić. Z punktu widzenia produkcji było to bardzo wymagające" - wymagało bowiem od scenarzystów napisania ponad ośmiu odcinków do przodu." Yeeep:D

froggie_filmweb

Też właśnie niedawno to przeczytałam :) i tak się ucieszyłam :) NCISLA daje radę, najlepszy serial <3

ocenił(a) serial na 10
mar1235

I ja też :) Jak ja się ucieszyłam ♥

net4

Jak się podobał odcinek? Ostatnia scena znowu doprowadziła mnie do płaczu. Uczucie smutku i radości w tym samym czasie. Dlatego właśnie to jest najlepszy serial, a Daniela i Eric są po prostu wspaniali

mar1235

na początku byłam wsciekła na Hetty,ze tak to rozegrała, później popłakałam się! Rewelacja. To było to czego oczekiwałam:)

ocenił(a) serial na 10
mar1235

Gdybym potrafiła płakać na takich scenach to też bym pewnie płakała, ale że nie umiem to końcówka odcinka sprawiła że miałam szeroki uśmiech na twarzy. Najlepszy serial i najlepsi aktorzy.

froggie_filmweb

To się nazywa rewelacyjne rozwiązanie nieoczekiwanej sytuacji :-)

Zuzik97

W końcu ten serial ma najlepszych scenarzystów :)

froggie_filmweb

Woooow super! A już się nastawiłam, że przynajmniej przez jakiś czas nie zobacze Kensi, a tu taka fajna niespodzianka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones