PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503114}

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles
7,1 11 001
ocen
7,1 10 1 11001
Agenci NCIS: Los Angeles
powrót do forum serialu Agenci NCIS: Los Angeles

Daniela zaręczyła się z bratem Erica Christiana Olsena :D Czyli są prawie rodziną, trochę dziwnie całować się z bratem narzeczonego, mimo że w serialu :P

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

Ciekawe czy ktorys z nich zadal pytanie dla Danieli: "Kto lepiej caluje ja, czy moj brat ?" xD A juz tak na serio... Jak zobaczylam ten news to byl SZOK.

ocenił(a) serial na 10
net4

haha, dobre. ;D

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

No i jest w ciazy ;O

net4

Tego nie wiedziałam :D i co teraz z graniem w serialu, wiesz może coś?

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

Nic nie wiem oprócz tego, że jest w ciąży :C Sama się dowiedziałam ok. 1 godziny temu z fan page /ncislosangelespolska
Podobno ktoś opuszcza zespół pod koniec sezonu, w takim razie to chyba będzie ona ;(

net4

Jeśli to ona to szkoda, bo Kensi to fajna postać

ocenił(a) serial na 10
Kismet_

Nom. Ziva na początku wakacji, teraz Kensi... kiedyś (dość niedawno ) ukazało się zdjęcie jak Kensi była w ciąży. Na tumblrach i innych stronach pisali, że to pewnie przykrywka... A teraz to prawda. ;/

ocenił(a) serial na 10
net4

Ja z kolei czytałam że w życiach Deeksa i Kensi pod koniec 5 sezonu mają się pojawić poważne komplikacje. Pozostaje nam czekać :/
+ To że ktoś odchodzi z zespołu nie oznacza, że odchodzi z serialu ;)

ocenił(a) serial na 10
WKwC

Ja czytałam, że po tej poważnej rozmowie jaką przeprowadzą Deeks i Kensi w 5x1 to zmienią się ich relacje. A dokładniej to podejście Kensi do Deeksa i będzie to trwało przez większość sezonu. I Hetty z Grangerem ma rozmawiać na ich temat w 5x4.

ocenił(a) serial na 10
net4

Ja tyle się tego naczytałam, że już nie mogę się doczekać xD szczególnie pierwszego odcinka - te wszystkie rozmowy, ratowanie Sama i Deeksa, pojedynek G. i Kameleona.... Za 10 dni premiera w USA, ciekawa jestem kiedy będzie dostępne dla Polaków do obejrzenia w internecie

ocenił(a) serial na 10
WKwC

Ja też, a po zwiastunie to wgl oszalałam xd Ciekawe czy będą sneak peeki tydzień przed premierą.
Ja oglądam na kinomaniak. tv W zeszłym roku napisy były już następnego dnia po premierze . W Polsce były 25 września, a napisy polskie 26, ale zazwyczaj to tydzień czekania .

ocenił(a) serial na 10
net4

No właśnie ja też tam oglądam, mogę nawet obejrzeć po angielsku a potem z napisami, byleby obejrzeć xD czyli mniej więcej 11 dni czekania...

ocenił(a) serial na 10
WKwC

No właśnie... Dobre i te 11 dni, zamiast 134 ;) Albo o 3 w nocy obejrzeć na żywo. ;3

ocenił(a) serial na 10
net4

Chyba wolę poczekać te 11 dni xD punkciki na premium w razie co są, gdyby za dużo osób chciało oglądać, sumiennie zbierane przez miesiąc xD i byle do przodu, a potem odcinki co tydzień/dwa. jakoś to będzie :)

ocenił(a) serial na 10
WKwC

Co tydzień będą, a potem dłuższa przerwa ;/ Też mam uzbierane punkty w razie czego. ;D Tylko czekają na wykorzystanie ich . ;3

ocenił(a) serial na 10
net4

Niby mają już 4-5, więc w tym czasie pewnie coś nakręcą. Z resztą dość szybko im to idzie, może tak długo czekać nie będziemy.

ocenił(a) serial na 10
WKwC

Oby... Zastanawia mnie to czy odcinek świąteczny puszczą w listopadzie ( ostatni odcinek przed przerwą ) czy po przerwie, czyli w styczniu (?) ;d

ocenił(a) serial na 10
net4

Ta przerwa będzie aż przez miesiąc? D: nie no, ja się tak nie bawię xD ale jeżeli już to przed świętami.

ocenił(a) serial na 10
WKwC

Pewnie więcej niż miesiąc.. ;< Też bym się w to nie bawiła, ale wytrzymałam 4 i pół miecha, więc i wytrzymam i ten miesiąc czy więcej ;) Ale lepiej było moim zdaniem jak wcześniej.

ocenił(a) serial na 10
net4

Ja czekam trochę mniej, bo do połowy oglądałam na AXN, więc jakieś 2 miesiące czekam dopiero. BTW na AXN dopiero we wtorek był finałowy odcinek 4 serii xD

ocenił(a) serial na 9
WKwC

Daniela ma termin na zime wiec prawdopodobnie dłuższa przerwa bedzie spowodowana jej nieobecnoscią.Ponad to w serialu ma sie pojawić były narzeczony Kensi , ten z zespolem stresu pourazowego, wiec może troche namieszac.

ANULKA870

Ale by były jaja jakby w serialu Kensi miała dziecko z Deeksem :P w życiu z bratem ECO a w serialu z nim, chyba bym padła :D

ocenił(a) serial na 9
Kismet_

ciążyw serialu na pewno nie bedzie Kensi nosi przydużawe koszule chyba po Samie, hehe

ANULKA870

Wieeeeeeeem, chodziło mi raczej o to, że jeśli hipotetycznie tak by się stało to nieźle by było :P

ocenił(a) serial na 9
Kismet_

za szybko zepsuli by to tak jak Bones

ocenił(a) serial na 10
net4

Napisze to dla tych co nie sledza zycia aktorow :)
Daniela urodzila 30 grudnia syna i nazwali go River Isaak Ruah Olsen :)

ocenił(a) serial na 8
net4

Nic jak tylko pogratulować i życzyć szybkiego powrotu do serialu ;)

net4

tak wiemy!:)
miałam zamieścić post kilka dni temu ale serwer był uszkodzony .
Dzięki za dodanie informacji:)

net4

Super!
A tak swoją drogą, nie żebym była złośliwa albo się czepiała, bardzo lubię Danielę, ale dać dzieciakowi na imię rzeka? :PP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones